Facebook

WYŁĄCZENIA PRĄDU 12.03 – 18.03

2018-03-15 8:16:32

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa RE Legionowo zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zamieszkałych:

PONIEDZIAŁEK 12 MARCA 2018

NIEPORĘT – Józefów godz: 8:00 – 10:00

ul. Leszczynowa 6
ul. Leśna 30,32, 34, 36, 38, 44
ul. Rodziny Kalińskich 3
ul. Henryka Sienkiewicza 2, 13, 35, 43
ul. Szczęśliwa 1, 1A
ul. Szkolna 62A, 57 A,B,D, 55, 59A

WIELISZEW – Michałów-Reginów godz: 11:00 – 13:00

ul. Warszawska 54
ul. Leśna 12

WTOREK 13 MARCA 2018

NIEPORĘT – Białobrzegi godz: 8:00 -10:00

ul. Wojska Polskiego 49, 49B, 49H, 49N

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 8:00 – 10:00

ul. Pilawa 50, 54, 64A
ul. Wojska Polskiego 11, 11A

JABŁONNA – Skierdy godz: 11:30 – 13:00

ul. Pawia 2, 7, 8/10/12, 9, 11, 13, 14/16/18, 15, 17, 19, 20/22, 23, 24/26/28, 25, 27, 29, 30/32/34, 31, 33, 35, 36, 39, 41, 43A, 43/45, 47/49, 48, 50/52, 54/56/58, 55/57, 59, 60/62/64, 63/65, 66/68, 75/77, 75/78/80, 79/81, 82/84, 83/85, 95, 97, dz.52/10, dz.57

JABŁONNA – Rajszew godz: 14:00 – 16:00

ul. Rajska 3-9
ul. Różana 2A, 5
ul. Wiosenna 5-17
ul. Konwaliowa 9,13A,13C
ul. Mazowiecka 206,281,285,288,293,297,299,301,315,285a,291a

JABŁONNA – Skierdy godz: 14:00 – 16:00

ul. Lipowa 1, 8, 11, 13
ul. Modlińska 11A, 96
ul. Muzyczna 2E, 4A, 19, dz.204/10
ul. Nadwiślańska 2-11,12A,17,20,51-70
ul. Nikola Tesli 8,12
ul. Puszczyka 39, 41
ul. Szczygla 15
ul. Zielona 5
ul. Żurawia 10

SEROCK – Borowa Góra godz: 14:30 – 16:30

ul. Brzozowa 3, 5
ul. Dereniowa 9
ul. Długa 73A, 132, 140, 158
ul. Dzikiej Róży 12
ul. Kameralna 4
ul. Lipowa 175/1
ul. Nasielska 19
ul. Poprzeczna 2, 3, 5, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 20, 24, 24A, 26
ul. Przygody 5, 7, 23, 25, 27
ul. Sosnowa 2, 3, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39
ul. Lipowa 3, 6, 7, 8, 9, 9A, 9B, 10, 11 f, 11G, 11C, 11E, 13B, 16, 17, 18, 19A, 20, 22, 26, 26A, 27, 28, 28A, 30, 34, 35, 37, 42, 43, 43 A, 44, 46, 48, 49, 50F, 50N, 51, 52, 52C, 52F, 52G, 52H, 52i, 52J, 52K, 52A, 54A, 55C, 55E, 55B, 56, 56A, 58E, 60i, 62, 62A, 66A

ŚRODA 14 MARCA 2018

LEGIONOWO – Legionowo godz: 11:30 – 13:30

ul. Władysława Broniewskiego 2
ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 20

SEROCK – Skubianka godz: 14:30 – 16:30

ul. Kapitańska 1
ul. Zegrzyńska 15

SEROCK – Borowa Góra godz: 14:30 – 16:30

ul. Długa 73G, 73H, 73i
ul. Lipowa 58, 58B, 58C, 58F, 58G, 58H, 58i, 60C, 60G, 60J, 60K, 64

SEROCK – Dosin godz: 14:30 – 16:30

ul. Borówkowa 6, 10
ul. Brzozowa 8
ul. Liliowa 2
ul. Oliwkowa 2, 6C, 8B, 10A
ul. Piękna 5, 29
ul. Zegrzyńska 6, 12, 14, 16, 17, 18, 54
ul. Zielona 8
3A, 3D, 4, 11, 16A, 18, 18A, 35, 38, 39, 39B, 40, 41, 41K, 41L, 42, 44, 44A, 45, 46, 46A, 46E, 46F, 46J, 46O, 47B, 49A, 51, 52A, 52C, 55, 56, 58, 59, 77, 81 oraz działki

WIELISZEW – Kałuszyn godz: 7:30 – 9:30

ul. Adama Mickiewicza 4, 10, 12, 14, 18, 20A, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34A, 35, 36, 36B, 38, 39, 39A, 40, 42, 44, 46, 48, 48A, 50, 52, 54, 56
Miła 19, Spacerowa 7
ul. Nowodworska 14B, 15, 16, 19, 20, 21, 22, 26, 30, 38, 40, 42, 48, 62, 66, 74, 78, 80
ul. Juliusza Słowackiego 7
ul. Szkolna 25
ul. Wiosenna 30, 33

WIELISZEW – Skrzeszew godz: 7:30 – 9:30

ul. Janiny 34, 45J, 45J, 48J, 50, 50F, 61, 67F, 92B

CZWARTEK 15 MARCA 2018

SEROCK – Borowa Góra godz: 8:00 – 16:00

ul. Krótka 3
ul. Warszawska 2
ul. Długa 5, 11, 17, 17A, B, 33B, 47′

SEROCK – Stasi Las godz: 8:00 – 16:00

ul. Cicha 9
ul. Długa 6
ul. Główna 22
ul. Helenki 8
ul. Jutrzenki 1B,C, 5, 6A, 8, 12, 15
ul. Pogodna 1-5, 7, 8, 10-12, 12B-D, 15, 17
ul. Radosna 3, 6, 11
ul. Tęczowa 4, 8
ul. Warszawska 10, 22, 26, 26A, 28, 30, 34, 36
ul. Zacisze 1, 3-13, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26

NIEPORĘT – Aleksandrów godz: 8:00 – 15:00

ul. Izabelińska 5, 15, 17, 17A, 19, 21, 23, 25, 27A

NIEPORĘT – Izabelin godz: 8:00 – 15:00

ul. Małołęcka 18
Kolejowa 17

WIELISZEW – Skrzeszew godz: 10:30 – 12:30

ul. Dojazdowa 3, 6, 7, 10, 10A, 11, 28
ul. Familijna 1, 3, 5, 6
ul. Kościelna 34, 47B, 57, 59, 59A, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71A, 73, 75, 76, 80, 81, 82, 83, 85, 87, 88, 89, 90, 92, 93, 97, 99, 101, 105, 105A, 107, 109, 111, 112, 112A, 114, 115A
ul. Mikołaja Reja 1
ul. Juliusza Słowackiego 2, 2C, 10G
ul. Szkolna 8B, 8K, 24, 24A, 39

WIELISZEW – Poddębie godz: 10:30 – 12:30

ul. Sosnowa 3, 38

LEGIONOWO – Legionowo godz: 13:30 – 15:30

ul. Aleja Legionów 32
ul. Bałtycka 47
ul. Bolesława Chrobrego 51
ul. Gnieźnieńska 1A-B
ul. Jana III Sobieskiego 89, 89A, 91, 93, 95, 95A, 97, 97A, 99, 99A, 101, 105, 105A, 111, 111A, 113, 117
ul. Krakowska 17, 17A, 19, 19A, 21, 23, 25, 25A, 28, 30-14, 46, 38, 40, 42, 44
ul. Kujawska 1-10, 12, 13, 15-18, 20-26, 28-32, 32A
ul. Lubelska 15B
ul. Lwowska 9, 30
ul. Stanisława Moniuszki 1, 1A, 1B, 2, 6A
ul. Gabriela Narutowicza 80B
ul. Olszankowa 50
ul. Ignacego Paderewskiego 3, 6
ul. Parkowa 22A, 31D
ul. Partyzantów 13, 15, 17, 19, 21, 22, 24, 26, 28, 30, 34, 38
ul. Henryka Sienkiewicza 19
ul. Warmińska 2, 2A-E, 4, 6, 8, 8A
ul. Zygmuntowska 1-7, 7A

WIELISZEW – Janówek Pierwszy godz: 14:00 – 16:00

ul. Domek Letni 56

WIELISZEW – Góra godz: 14:00 – 16:00

ul. Dworcowa 3, 4C, 5, 5A, 12, 14, 16A, 16B, 18A, 18B, 22, 24, 26A, 30, 32, 32A, 42A, dz.226, dz.7/15

PIĄTEK 16 MARCA 2018

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 8:00 – 16:00

ul. Jana Kazimierza
ul. Różana
ul. Tulipanowa 2, 6
ul. Niezapominajki 1, 3, 6
ul. Irysowa 2, 3, 5, 8, 14

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 10:00

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego 11, 13, 15, 15A, 17
ul. Henryka Sienkiewicza 5A, 13, 13A

WIELISZEW – Skrzeszew godz: 8:00 – 10:00

ul. Dojazdowa 4, 7A, 7B, 7D, 7E, 7G

SOBOTA 17 MARCA 2018

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 16:00

Zacisze 2A, 2B, 20, 27B, 33, 35, 35A, 37, 39, 59A, Wenecka 1

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *