Facebook

WYŁĄCZENIA PRĄDU 16.10 – 20.10

2017-10-14 12:50:34

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa RE Legionowo zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zamieszkałych:

PONIEDZIAŁEK 16 PAŹDZIERNIKA 2017

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 8:00 – 10:00

ul. Jana Kazimierza
ul. Pana Tadeusza nr 4,6,8,10,12
ul. Podkomorzego nr 2,4,6,8
ul. Soplicowo nr 1,3,4,5,7,8,9

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 11:00 – 13:00

ul. Nowolipie

WTOREK 17 PAŹDZIERNIKA 2017

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 10:00

ul. Grudzie nr 30B, 43B-51G
ul. Wspólna nr 1,5,7,9,11,13,15,27,29,33,41

NIEPORĘT – Stanisławów Drugi godz: 8:00 – 10:00

ul. Łąkowa od nr 1 do nr 29

NIEPORĘT – Józefów godz: 8:00 – 10:00

ul. Główna od nr 22 do nr 104

NIEPORĘT – NIEPORĘT godz: 8:00 – 10:00

ul. Małołęcka

WIELISZEW – Michałów-Reginów godz: 8:00 – 10:00

ul. Warszawska od nr 1 do 100

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 20:00

ul. marsz. Józefa Piłsudskiego nr 20, 24, 24A, 30, 35

NIEPORĘT – Białobrzegi godz: 10:00 – 13:00

Jednostka Wojskowa, Osiedle Wojskowe Białobrzegi

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 11:00 – 13:00

Jednostka Wojskowa, Osiedle Wojskowe Białobrzegi

WIELISZEW – Michałów – Reginów godz: 11:00 – 13:00

ul. Warszawska od nr 101 do 149
ul. Kwiatowa
ul. Piękna nr 1,2,3,4,6,9
ul. Sadowa nr 1,3,4,6,9,12,13
ul. Urocza nr 3,9

ŚRODA 18 PAŹDZIERNIKA 2017

WIELISZEW – Łajski godz: 8:00 – 12:00

ul. Gwiaździsta od nr 4 do 17
ul. Nowodworska od nr 82 do 146
ul. Kolejowa nr 79,79A
ul. Konwaliowa od nr 1 do 10
ul. Leśna od nr 36 do 56W
ul. Polna od nr 8 do 67
ul. Przylesie od nr 2 do 23
ul. Suwalna od nr 2A do 2S
ul. Wierzbowa od nr 4 do 10

WIELISZEW – Skrzeszew godz: 8:00 – 12:00

ul. Brygady Pościgowej nr 1, 3, i od nr 13 do 19
ul. Kościelna od nr 5 do 8
ul. Leśna od nr 5 do 37
ul. Nowodworska od nr 1 do 6
ul. Różana od nr 6 do 8

WIELISZEW – Kałuszyn godz: 13:00 – 17:00

Janiny nr 96C
ul. Nowodworska nr 52
ul. Podleśna od nr 14 do 18
ul. Szkolna nr 23C,25A
ul. Wczasowa nr 10,13,50,1F

WIELISZEW – Olszewnica Stara – 13:00 – 17:00

ul. Baśniowa od nr 3 do 10
ul. Jałowcowa od nr 1 do 20
ul. Jaśminowa od nr 1 do 17
ul. Leśna nr 3,18
ul. Leśny Jar nr 9,16,20,41P
ul. Polna od nr 18 do 33H
ul. Słoneczna Polana od nr 15 do 29A
ul. Tęczowa od nr 12 do 20
ul. Warszawska od nr 33 do 111K
ul. Wiejska od nr 98 do 130B

JABŁONNA – Chotomów godz: 13:00 – 17:00

ul. Baśniowa od nr 2 do 20
ul. Brzozowa od nr 5 do 16
ul. Kalinowa nr 14
ul. Kasztanowa od nr 11 do 18
ul. Kolejowa nr 38, 40, 146, 142
ul. Ojca Augustyna Kordeckiego nr 55, 72
ul. Leszczynowa od nr 13 do 36
ul. Lipowa od nr 8 do 23
ul. Ojca Augustyna Kordeckiego od nr 57 do 72
ul. Szumiący Las od nr 3 do 14
ul. Wspólna od nr 2 do 44
ul. Wypoczynkowa od nr 1 do 8

JABŁONNA – Dąbrowa Chotomowska godz: 13:00 – 17:00

ul. Baśniowa od nr 2 do 20
ul. Brzozowa od nr 5 do 16
ul. Kalinowa nr 14
ul. Kasztanowa od nr 11 do 18
ul. Kolejowa nr 38, 40, 146, 142
ul. Ojca Augustyna Kordeckiego nr 55, 72
ul. Leszczynowa od nr 13 do 36
ul. Lipowa od nr 8 do 23
ul. Ojca Augustyna Kordeckiego od nr 57 do 72
ul. Szumiący Las od nr 3 do 14
ul. Wspólna od nr 2 do 44
ul. Wypoczynkowa od nr 1 do 8

LEGIONOWO – Legionowo godz: 15:00 – 17:00

ul. Listopadowa

CZWARTEK 19 PAŹDZIERNIKA 2017

WIELISZEW – Michałów – Reginów godz: 8:00 – 10:00

ul. Warszawska nr. 88-122B
ul. Sadowa nr 2, 3C, 11A
ul. Piaskowa nr 3, 27
ul. Ogrodowa nr 1H,3B
ul. Kwiatowa nr 16-24

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 10:00

ul. Bolesława Chrobrego 11-27
ul. Jagiellońska 28-66
ul. Stanisława Konarskiego 2-22
ul. Kościelna 1-8
ul. Zygmunta Krasińskiego 24B-48
ul. ks. Józefa Schabowskiego 3,5,7
ul. Jana Matejki 19-28

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 8:00 – 16:00

ul. Wojska Polskiego , Pilawa
ul. Wieczornej Bryzy

NIEPORĘT – Białobrzegi godz: 8:00 – 16:00

ul. Wojska Polskiego

NIEPORĘT – Beniaminów godz: 8:00 – 15:00

ul. Letniskowa
ul. Krańcowa,
ul. Dębowa
ul. Sosnowa
ul. Świerkowa
ul. Klonowa
ul. Brzozowa
ul. Poziomkowa
ul. Porzeczkowa
ul. Wisniowa
ul. Podleśna Kolonia pod Lasem,
ul. Modrzewiowa
ul. Działkowa
Weteranów, Wojska Polskiego
Torfowa, Szyszkowa
Poziomkowa
Grzybowa
Lipowa
Bukowa
Babiego Lata
Cisowa
Fiołkowa
sklep Spożywczo Przemysłowy.

LEGIONOWO – Legionowo godz: 12:00 – 14:00

ul. Jagiellońska

LEGIONOWO – Legionowo godz: 15:00 – 17:00

ul. Topolowa 3-47
ul. Wiśniowa 2-8
ul. Sosnowa 1-25
ul. Kolejowa 126-128
ul. Grabowa 1,2,3,

WIELISZEW – Poddębie godz: 8:00 – 15:00

ul. Sosnowa
ul. Żarłocznego Szczupaka
ul. Szczupaka

WIELISZEW – Skrzeszew 8:00 – 15:00

Topolina
działki

PIĄTEK 20 PAŹDZIERNIKA 2017

SEROCK – Ludwinowo Dębskie godz: 8:00 – 12:00

Popowo Borowe nr 77, 78, 180, 196
od nr 1 do 27

SEROCK – Dębe godz: 8:00 – 12:00

nr 3, 78, 78A, 78C, 78F, 90, 96a, 79

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *