Facebook

WYŁĄCZENIA PRĄDU 22.04 – 28.04

2019-04-20 5:52:05

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa RE Legionowo zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zamieszkałych:

WTOREK 23 KWIETNIA 2019

WIELISZEW -Łajski godz: 8.00 – 9.00

Szarych Szeregów 4, 6, 17, dz.495/6, dz.496/7, dz.768/1
ul. Przemysłowa 4
ul. Choinowa 3, 3A, 3C, 3D, 3E, 3F, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5H, 8A, 10A, 11, 12, 12A, 14, 16, dz.402/35
ul. Bukowa 5, 6, 7, 10, 16, 18, 20, 22, 28
ul. Kolejowa 57
ul. Modrzewiowa 3, 5, 6, 9, 11, 15, 18, dz.401/27, dz.401/28
ul. Paprociowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10
ul. Suwalna 8, 10A, 10B, 12A, 12C, 12D, dz.398/10

WIELISZEW -Łajski godz: 13.00 – 14.00

ul. Suwalna 8, 10A, 10B, 12A, 12C, 12D, dz.398/10
Szarych Szeregów 4, 6, 17, dz.495/6, dz.496/7, dz.768/1
ul. Przemysłowa 4
ul. Choinowa 3, 3A, 3C, 3D, 3E, 3F, 5, 5A, 5B, 5C, 5D, 5H, 8A, 10A, 11, 12, 12A, 14, 16, dz.402/35
ul. Bukowa 5, 6, 7, 10, 16, 18, 20, 22, 28
ul. Kolejowa 57
ul. Modrzewiowa 3, 5, 6, 9, 11, 15, 18, dz.401/27, dz.401/28
ul. Paprociowa 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10

ŚRODA 24 KWIETNIA 2019

SEROCK – Skubianka godz: 8.00 – 9.00

1, 2, 3, 4, 5, 7, 44, 45A, 82, 150, 178, 458, dz.18/1, dz.40, dz. 128, dz.196, dz.548/3, dz.549/3
ul. Akacjowa 2, 6A, 8, 14, 28, 34, 40
ul. Cisowa 2, 3, 5
ul. Dębowa 10, 12
ul. Frezji 8, 16, 17, 20, 22
ul. Jachtowa 10
ul. Jałowcowa 9, 15
ul. Jaworowa 4
ul. Kapitańska 1, 8
ul. Klonowa 1, 3, 5, 9, 11, dz.501
ul. Korzenna 12
ul. Nasturcji 2
ul. Nawigatorów 7
ul. Perłowa 2
ul. Sosnowa 3, 4, 5
ul. Spacerowa 3, 4, 8, 10, 14, dz.165
ul. Świerkowa 1, 3
ul. Topolowa 3
ul. Wierzbowa 1, 4, 5
ul. Zegrzyńska 1, 2, 4C, 13, 15

SEROCK – Dosin godz: 8.00 – 9.00

1-6, 9A, 11, 12, 13, 15, 16A, 18, 18A, 19A, 20, 22, 24, 25, 26, 28A, 29-35, 38, 39, 39A, 39B, 40, 40B, 40C, 41, 41K, 42, 44, 44C, 46, 46A-C, 46E, 46F, 46i, 46J, 46O, 47B, 47C, 49A, 49B, 51, 52, 52A, 52C, 55, 56, 58, 59, 77, 81, 85C, 95, 95A, 102, 104
106A, dz.8/7, dz.14/36, dz.36/4, dz.41K, dz.51, dz.54/10, dz.54/30, dz.54/32, dz.59/30, dz.61/15, dz.64/49, dz.81/2
ul. Borówkowa 6, 10, 21, 25, 28, dz.14/21, dz.22/3
ul. Brzozowa 4, 8, 12, 14, 20, 22
Długa 96
ul. Hiacyntowa 3
ul. Lazurowa 1, 3
ul. Liliowa 1, 2
ul. Nagietkowa 1, 5
ul. Oliwkowa 1, 2, 6C, 8B, 10A, dz.49/17
ul. Piękna 5, 10, 29
ul. Rajska 1, 3, 7, 11
ul. Rozalii 2
ul. Rumiankowa 1, 16, 39A, 44C
ul. Zegrzyńska 6, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 34D, 36, 40, 46, 50, 54, 56, dz.53/39
ul. Zielona 1, 6, 8

SEROCK – Stasi Las godz: 8.00 – 9.00

ul. Cicha 3
ul. Słoneczna 2, 6, 7

SEROCK – Borowa Góra godz: 8.00 – 9.00

42A, 128
ul. Brzozowa 1, 3, 5, 15, 19, 21, 23, 25, 31, 33
ul. Dereniowa 9, dz.64/8
ul. Długa 35, 37, 49, 69A, 73A, 73G, 73H, 73I, 81, 126, 132, 140, 142, 144, 158, 158A, 158B
ul. Dobra 7
ul. Dzikiej Róży 2, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22
ul. Kameralna 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20
ul. Krótka 1, 5, 7, 19
ul. Lipowa 1, 3, 4, 6-12, 13B, 16, 17, 18, 19A, 20, 22, 26, 26A, 27, 28, 28A, 30, 34, 35, 36, 37, 42, 43, 43A, 44, 46, 48, 49, 50N, 50F, 51, 52, 52A, 52C, 52F-K, 54, 54A, 55-58, 58B, 58C, 58F-i, 60C, 60G, 60i-K, 62, 62A, dz.175/1
ul. Nasielska 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16A, 17, 18, 19, 21A, 23, 23D, 27, 30, 31, 34F, 34H, 35, 37, 47, 53B, 55H, dz.168/6, dz.172/9
ul. Poprzeczna 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 2, 20, 24, 24A, 26
ul. Przygody 3, 5, 7, 11, 23, 25, 27
ul. Skośna dz.155/5
ul. Sosnowa 2, 3, 5, 7, 9, 11-23, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, dz.153/15, dz.153/27, dz.153/42, dz.155/10
ul. Warszawska 24
ul. Zegrzyńska 1, 1A, 3, 4, 7, 8D, 9, 13, 15, 19, 29, 31, 33, 38, dz.20/1

SEROCK – Skubianka godz: 13.00 – 14.00

1, 2, 3, 4, 5, 7, 44, 45A, 82, 150, 178, 458, dz.18/1, dz.40, dz. 128, dz.196, dz.548/3, dz.549/3
ul. Akacjowa 2, 6A, 8, 14, 28, 34, 40
ul. Cisowa 2, 3, 5
ul. Dębowa 10, 12
ul. Frezji 8, 16, 17, 20, 22
ul. Jachtowa 10
ul. Jałowcowa 9, 15
ul. Jaworowa 4
ul. Kapitańska 1, 8
ul. Klonowa 1, 3, 5, 9, 11, dz.501
ul. Korzenna 12
ul. Nasturcji 2
ul. Nawigatorów 7
ul. Perłowa 2
ul. Sosnowa 3, 4, 5
ul. Spacerowa 3, 4, 8, 10, 14, dz.165
ul. Świerkowa 1, 3
ul. Topolowa 3
ul. Wierzbowa 1, 4, 5
ul. Zegrzyńska 1, 2, 4C, 13, 15

SEROCK – Dosin godz: 13.00 – 14.00

1-6, 9A, 11, 12, 13, 15, 16A, 18, 18A, 19A, 20, 22, 24, 25, 26, 28A, 29-35, 38, 39, 39A, 39B, 40, 40B, 40C, 41, 41K, 42, 44, 44C, 46, 46A-C, 46E, 46F, 46i, 46J, 46O, 47B, 47C, 49A, 49B, 51, 52, 52A, 52C, 55, 56, 58, 59, 77, 81, 85C, 95, 95A, 102, 104
106A, dz.8/7, dz.14/36, dz.36/4, dz.41K, dz.51, dz.54/10, dz.54/30, dz.54/32, dz.59/30, dz.61/15, dz.64/49, dz.81/2
ul. Borówkowa 6, 10, 21, 25, 28, dz.14/21, dz.22/3
ul. Brzozowa 4, 8, 12, 14, 20, 22
Długa 96
ul. Hiacyntowa 3
ul. Lazurowa 1, 3
ul. Liliowa 1, 2
ul. Nagietkowa 1, 5
ul. Oliwkowa 1, 2, 6C, 8B, 10A, dz.49/17
ul. Piękna 5, 10, 29
ul. Rajska 1, 3, 7, 11
ul. Rozalii 2
ul. Rumiankowa 1, 16, 39A, 44C
ul. Zegrzyńska 6, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 34D, 36, 40, 46, 50, 54, 56, dz.53/39
ul. Zielona 1, 6, 8

SEROCK – Stasi Las godz: 13.00 – 14.00

ul. Cicha 3
ul. Słoneczna 2, 6, 7

SEROCK – Borowa Góra godz: 13.00 – 14.00

42A, 128
ul. Brzozowa 1, 3, 5, 15, 19, 21, 23, 25, 31, 33
ul. Dereniowa 9, dz.64/8
ul. Długa 35, 37, 49, 69A, 73A, 73G, 73H, 73I, 81, 126, 132, 140, 142, 144, 158, 158A, 158B
ul. Dobra 7
ul. Dzikiej Róży 2, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22
ul. Kameralna 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20
ul. Krótka 1, 5, 7, 19
ul. Lipowa 1, 3, 4, 6-12, 13B, 16, 17, 18, 19A, 20, 22, 26, 26A, 27, 28, 28A, 30, 34, 35, 36, 37, 42, 43, 43A, 44, 46, 48, 49, 50N, 50F, 51, 52, 52A, 52C, 52F-K, 54, 54A, 55-58, 58B, 58C, 58F-i, 60C, 60G, 60i-K, 62, 62A, dz.175/1
ul. Nasielska 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16A, 17, 18, 19, 21A, 23, 23D, 27, 30, 31, 34F, 34H, 35, 37, 47, 53B, 55H, dz.168/6, dz.172/9
ul. Poprzeczna 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 2, 20, 24, 24A, 26
ul. Przygody 3, 5, 7, 11, 23, 25, 27
ul. Skośna dz.155/5
ul. Sosnowa 2, 3, 5, 7, 9, 11-23, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, dz.153/15, dz.153/27, dz.153/42, dz.155/10
ul. Warszawska 24
ul. Zegrzyńska 1, 1A, 3, 4, 7, 8D, 9, 13, 15, 19, 29, 31, 33, 38, dz.20/1

CZWARTEK 25 KWIETNIA 2019

JABŁONNA – Jabłonna godz: 8.00 – 9.00

ul. Zielona 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 10, 14, 16, 17, 20
ul. Listopadowa 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Rajtana 1
ul. Jacka Malczewskiego dz.3378, dz.3347, dz.3313
ul. Juliana Fałata dz.3369
ul. Leona Wyczółkowskiego dz.3390, dz.3391, dz.3392, dz.3394
ul. Józefa Chełmońskiego 2, 2A, 3, 10
ul. Chotomowska 1, 4A, 5, 6, 7, 8, 13, 16, 17, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 35, 40, 42, 46, 51A, 81, dz.100, dz.2678
ul. Cicha 4
ul. gen. Leopolda Okulickiego 14
ul. Henryka Wieniawskiego 6, 10, 12
ul. Instytucka 1, 4
ul. Jesienna 4, 8A, 8C, 14, 16, dz.634/2
ul. Królewska 9
ul. ks. Józefa Abramowicza 8B, 10, 12
ul. Lawendowa 2A, 7, 10, 14, 14A, 20
ul. Listopadowa 7, 7A, 10A, 11, 11A-C, 12, 12A, 12B, 13, 13A, 13B, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 20A, 20C, 20E, 20G, 20K, 20L, 21, 23, 24, 24A-C, 25, 31, dz.470/7
ul. Józefa Mehoffera dz.3399
ul. Miła 1, 2A, 3, 3, 4, 5, 6, 7, 9
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 43, 53A, dz.3437
ul. Piastowska 1, 27, 37, 37A
ul. Polna 1, 2, 12
ul. Poziomkowa 1, 3, 3A, 7
ul. Różowa 1, 2, 6, 8, 8B, 10, 10A, 10B, 14
ul. Szkolna 164D, 164E
ul. Urocza 3, 5, 9, 11
ul. Wałowa 1, 1D, 2D, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 10A, 12, 20, 32, 38A, 38B, 38C, 40, 74, 126, 128C, 130, 150, dz.597/8
ul. Wenecka 7A, 12A-C, dz.2872
ul. Zacisze 1, 3, 3B, 3C, 3E, 3F, 4, 5, 5B, 5C, 5F, 6, 7, 20, 33, dz.302/7, dz.2881
ul. Zegrzyńska 20A, 27
ul. Modlińska 2, 4, 6, 6A, 6B, 6E, 12A, 12 B, 16B, 17B, 18, 18A, 20, 20B, 24, 24C, 25, 26, 28A, 29, 31B, 32, 32A, 34, 35D, 36, 37, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 45, 45A, 46, 47, 48, 50, 50A, 51, 56, 56A, 56B, 57, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 69A, 70, 71A, 72, 76, 76A
ul. Modlińska 76C, 76A, 77, 81-86, 86A, 89A, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 103B-D, 104, 105A, 106, 107, 107A, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 139, 139A, 141, 141B, 142, 143, 144, 148, 149, 150, 152
ul. Modlińska 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 160A, 163, 164, 165, 166A, 167, 170-172, 175, 176, 177, 179-184, 186, 188, 190, 190A, 192, 192A, 194, 195, 196, 198E, 199-208, 208A, 211-214, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225B, 225E, 228, 228A, 228C, 229, 230A, 232
ul. Modlińska 232A, 234, 234, 236, 238, 238B, 242, 242A, 244, 248, 256, 258, 260, 264, 270, 274, 276, 280, 282, 284, 290, 292, 292A, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 312, 314, 316, 316A, 316B, 316C, 318, 320, 326, 340

JABŁONNA – Jabłonna godz: 13.00 – 14.00

ul. Zielona 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 10, 14, 16, 17, 20
ul. Listopadowa 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
Rajtana 1
ul. Jacka Malczewskiego dz.3378, dz.3347, dz.3313
ul. Juliana Fałata dz.3369
ul. Leona Wyczółkowskiego dz.3390, dz.3391, dz.3392, dz.3394
ul. Józefa Chełmońskiego 2, 2A, 3, 10
ul. Chotomowska 1, 4A, 5, 6, 7, 8, 13, 16, 17, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 35, 40, 42, 46, 51A, 81, dz.100, dz.2678
ul. Cicha 4
ul. gen. Leopolda Okulickiego 14
ul. Henryka Wieniawskiego 6, 10, 12
ul. Instytucka 1, 4
ul. Jesienna 4, 8A, 8C, 14, 16, dz.634/2
ul. Królewska 9
ul. ks. Józefa Abramowicza 8B, 10, 12
ul. Lawendowa 2A, 7, 10, 14, 14A, 20
ul. Listopadowa 7, 7A, 10A, 11, 11A-C, 12, 12A, 12B, 13, 13A, 13B, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 20A, 20C, 20E, 20G, 20K, 20L, 21, 23, 24, 24A-C, 25, 31, dz.470/7
ul. Józefa Mehoffera dz.3399
ul. Miła 1, 2A, 3, 3, 4, 5, 6, 7, 9
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 43, 53A, dz.3437
ul. Piastowska 1, 27, 37, 37A
ul. Polna 1, 2, 12
ul. Poziomkowa 1, 3, 3A, 7
ul. Różowa 1, 2, 6, 8, 8B, 10, 10A, 10B, 14
ul. Szkolna 164D, 164E
ul. Urocza 3, 5, 9, 11
ul. Wałowa 1, 1D, 2D, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 10A, 12, 20, 32, 38A, 38B, 38C, 40, 74, 126, 128C, 130, 150, dz.597/8
ul. Wenecka 7A, 12A-C, dz.2872
ul. Zacisze 1, 3, 3B, 3C, 3E, 3F, 4, 5, 5B, 5C, 5F, 6, 7, 20, 33, dz.302/7, dz.2881
ul. Zegrzyńska 20A, 27
ul. Modlińska 2, 4, 6, 6A, 6B, 6E, 12A, 12 B, 16B, 17B, 18, 18A, 20, 20B, 24, 24C, 25, 26, 28A, 29, 31B, 32, 32A, 34, 35D, 36, 37, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 45, 45A, 46, 47, 48, 50, 50A, 51, 56, 56A, 56B, 57, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 69A, 70, 71A, 72, 76, 76A
ul. Modlińska 76C, 76A, 77, 81-86, 86A, 89A, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 103B-D, 104, 105A, 106, 107, 107A, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 139, 139A, 141, 141B, 142, 143, 144, 148, 149, 150, 152
ul. Modlińska 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 160A, 163, 164, 165, 166A, 167, 170-172, 175, 176, 177, 179-184, 186, 188, 190, 190A, 192, 192A, 194, 195, 196, 198E, 199-208, 208A, 211-214, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225B, 225E, 228, 228A, 228C, 229, 230A, 232
ul. Modlińska 232A, 234, 234, 236, 238, 238B, 242, 242A, 244, 248, 256, 258, 260, 264, 270, 274, 276, 280, 282, 284, 290, 292, 292A, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 312, 314, 316, 316A, 316B, 316C, 318, 320, 326, 340

PIĄTEK 26 KWIETNIA 2019

WIELISZEW – Krubin godz: 8.00 -13.00

ul. Czerwienna 3K, 3S, 5, 14, 14A, 15A, 17B, 19A, 20, 20A, 20B, 20C, 22, 22A, 22B, 22C, dz.632/90, dz.638/10, dz.632/84, dz.632/89, dz.632/91, dz.664, dz.632/92
Dębowa dz.632/88
Nowodworska 13

WIELISZEW – Janówek Pierwszy godz: 8.00 – 14.00

ul. Jaśminowa 1, 1A, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 8, 9, 9A, 10, 11, 11A, 15, 15B, 21, 25A, 26, 28, dz.578/23
ul. Różana 7, 8, 9, dz.240/95, 13, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 23, 34, 34 A, 35, 36 A, 41, 5, 51, 57, 59

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *