Facebook

WYŁĄCZENIA PRĄDU 23.10 -27.10

2017-10-21 11:55:25

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa RE Legionowo zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zamieszkałych:

PONIEDZIAŁEK 23 PAŹDZIERNIKA 2017

NIEPORĘT – Rynia godz: 8:00 – 10:00

ul. Główna 1- 43,45,47,49,53,57,59,61,65,67,71,93,98, działki

NIEPORĘT – Aleksandrów godz: 8:00 – 10:00

ul. Królewska
ul. Książęca 6,8,10,12

NIEPORĘT – Stanisławów Pierwszy godz: 8:00 – 10:00

ul. Izabelińska 3A, 26,28,32,36
ul. Przyszłość 117-126

NIEPORĘT – Stanisławów Pierwszy godz: 11:00 – 13:00

ul. Przyszłość

NIEPORĘT – Rynia godz: 11:00 – 13:00

ul. Główna 42-126

WTOREK 24 PAŹDZIERNIKA 2017

WIELISZEW – Wieliszew godz: 8:00 – 15:00

ul. Niepodległości
ul. Słoneczna 1
ul. Spacerowa nr. 1-6
ul. Świętojańska nr. 36-97

SEROCK – Izbica godz: 8:00 – 10:00

ul. Nadbrzeżna nr 48

SEROCK – Jachranka godz: 8:00 – 10:00

budynek nr 75, 75A, 75B, 75C, 75H, 75J, 75 paw. A
ul. Wczasowa nr 6
„Centrum Kongresowe Warszawianka”, „Windsor”, „Jachranka PKP”
ul. Żytnia nr. 1-12,
ul. Krótka nr. 1-7

WIELISZEW – Łajki godz: 8:00 – 10:00

ul. Gwiaździsta
ul. Stanisława Moniuszki
ul. Nowodworska
ul. Topolowa nr. 1-5

SEROCK – Kania Nowa godz: 8:00 – 10:00

ul. Spacerowa

NIEPORĘT – Stanisławów Pierwszy godz: 8:00 – 16:00

ul. Jana Kazimierza 363-383
ul. Świerkowa
ul. Jagodowa
ul. Wesoła

WIELISZEW – Łajski godz: 11:00 – 13:00

ul. Leśna
ul. Przylesie

SEROCK – Kania Nowa godz: 11:00 – 13:00

ul. Miła
ul. Popowska
ul. Polna
ul. Serocka
ul. Topolowa, Działki

LEGIONOWO – Legionowo godz: 12:00 – 14:00

ul. Aleja 3 Maja nr. 3,16,
ul. Stefana Batorego nr. 11,17,20
ul. Jagiellońska nr. 14,
ul. Rynek nr. 2,4,10,14
ul. Władysława Reymonta nr. 9-36

ŚRODA 25 PAŹDZIERNIKA 2017

SEROCK – Kania Nowa godz: 8:00 – 16:00

ul. Aroniowa 1
ul. Cicha 2,7,15, Leśna 5,7,9,27
ul. Miła 2-18
ul. Nadbużańska 1-25
os. Pod Lasem 5-46
ul. Polanka, Polna, Popowska, Północka, Serocka
ul. Słoneczna
ul. Spacerowa
ul. Spokojna
Topolowa, Wichrowych Wzgórz 1-6, Żeglarzy, Działki
ul. Wspólna

SEROCK – Kania Polska godz: 8:00 – 16:00

ul. Akacjowa 1-12
ul. Bindugi
ul. Chabrowa 2-6
ul. Ciepła 1-28
ul. Dębowa ul. Grzybowa, Konwaliowa, Kwiatowa,
ul. Lawendowa ul. Leśna, Miodowa, Nadburzańska, Polanka,
ul. Popowska
ul. Poziomkowa ul. Tulipanowa, Urocza, Wiejska, Wrzosowa, Wspólna,
ul. Sosnowa ul. Skalna
ul. Szeroka ul. Spacerowa
ul. Wydmowa , Działki

WIELISZEW – Komornica godz: 8:00 – 10:00

Działki, Domki Letniskowe

WIELISZEW – Komornica godz: 11:00 – 13:00

ul. Łąkowa
ul. Wspólna działki

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 11:00 – 13:00

ul. Babinicza 1-16
ul. H.Sienkiewicza 35-49, 82-138,
ul. Czarnieckiego 16
ul. Jana Kazimierza 235, 239
ul. Kordeckiego 1-32
ul. Rejtana 2,12,

LEGIONOWO – Legionowo godz: 15:00 – 17:00

ul. Grudzie
ul. Wspólna

SEROCK – Kania Nowa godz: 16:00 – 18:00

ul. Cicha 2,7,15
ul. Leśna 5,7,9,27, Miła 2-18, Nadburzańska 1-25, Osiedle pod Lasem 5-46,
ul. Polna ul. Polanka, Popowska, Północka, Serocka,
ul. Słoneczna ul. Wzgórz, 1-6, Wspólna, Żeglarzy, Działki
ul. Spacerowa ul. Spokojna Topolowa, Wichrowych
ul. Aroniowa 1

SEROCK – Kania Polska godz: 16:00 – 18:00

ul. Akacjowa 1-12
ul. Chabrowa ul. Bindugi
ul. Ciepła 1-28, Dębowa, Grzybowa, Konwaliowa, Kwiatowa,
ul. Lawendowa
ul. Nadbużańska
ul. Polanka, Popowska, Poziomkowa, Skalna,
ul. Sosnowa
Spacerowa, Szeroka, Tulipanowa, Urocza, Wiejska, Wrzosowa,
ul. Wspólna
ul. Wydmowa Działki
ul. Leśna
ul. Miodowa

SEROCK – Cupel godz: 16:00 – 18:00

ul. Arciechowska
ul. Bociania , ul. Brzozowa Nadburzańska, Orzechowa, Różana,
ul. Grabowa ul. Starorzeczna, Topolowa,
ul. Kwitnąca
ul. Łąkowa

SEROCK – Nowa wieś godz: 16:00 – 18:00

ul. Brzozowa ul. Arciechowska, Łąkowa, Nadburzańska
ul. Dębowa
ul. Klonowa
ul. Letniskowa
ul. Orzchowa
ul. Piaskowa
ul. Popowska
ul. Serocka
ul. Starorzeczna
ul. Topolowa

CZWARTEK 26 PAŹDZIERNIKA 2017

SEROCK – Łacha godz: 8:00 – 10:00

ul. Zatorska
ul. Sosnowa
ul. Mazowiecka
ul. Kręta
P.O.D. Warszawianka

NIEPORĘT – Józefów godz: 8:00 – 10:00

ul. Krótka 4
ul. Główna 6D
ul. Objazdowa 2, 3, 5, 9, 10, 11, 11A, 11D, 13, 13A,B,C,G,H,K,Z, 15, 15A,B,C,D,H,J,L, 21
ul. Polnej Róży 3,5
ul. Rodziny Kalińskich 5,15,
ul. Henryka Sienkiewicza 15
ul. Strużańska 5, 13, 15, 16C,E, 17A, 18, 24
ul. Szkolna 38D,M
ul. Wiosenna 24B,C, 61, dz.450/9

NIEPORĘT – Kąty Węgierskie godz: 8:00 – 10:00

ul. Akacjowa 22C, 28B, 28D, 29, 30, 51A, 85;
ul. Marzycieli 8

NIEPORĘT – Wola Aleksandra godz: 8:00 – 10:00

ul. Wolska 165A, 165B

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 14:00

ul. Aleja Legionów od nr 52 do 83
ul. Aleja Róż od nr 18 do 34
ul. Jaśminowa nr 1, 4, 5, 6, 7, 14, 16, 18
ul. Leszczynowa od nr 1 do 20
ul. Orzechowa od nr 6 do 42
ul. Sadowa od nr 2 do 15
ul. Suwalna od nr 32 do 42

SEROCK – Izbica godz: 8:00 – 14:00

Działki od nr 24 do 45, oraz nr 82, 85
ul. Nadbrzeżna nr 3A, 5, 20, 53A
Osiedle Przy Lesie od nr 1 do 89
ul. Pod Dębem od nr 4 do 10
ul. Zachodnia

SEROCK – Jachranka godz: 8:00 – 14:00

ul. Letnia
ul. Wschodu Słońca
ul. Jesienna

NIEPORĘT – Wólka Radzymińska godz: 8:00 – 16:00

ul. Szkolna numer 3, 5

SEROCK – Łacha godz: 9:00 – 15:00

ul. Wrony od nr 15 do 20A
ul. Zatorska od nr 3 do 14
ul. Brzozowa od nr 1 do 11
Działki
ul. Kręta od nr 2 do 22
ul. Księcia Witolda od nr 4 do 17
ul. Leśna od nr 4 do 17
ul. Lipowa od nr 1 do 13
ul. Łąkowa od nr 1 do 32
ul. Mazowiecka od nr 39 do 87
Ogródki Działkowe Warszawianka od 16 do 27
ul. Sosnowa od nr 1 do 18
ul. Sowy od nr 7 do 15
ul. Świerkowa nr 5A
ul. Topolowa od nr 6 do 10
ul. Wiewiórki od nr 7 do 15

SEROCK – Gąsiorowo godz: 9:00 – 15:00

ul. Grunwaldzka
ul. Poprzeczna nr 2, 35
ul. Sosnowa od nr 1 do 8
ul. Tusińska od nr 2 do 10 i nr 21, 47
ul. Zaciszna od nr 4 do 12
ul. Zamknięta nr 4
ul. Grunwaldzka nr 55, 71
Leśna od nr 1 do 14

NIEPORĘT – Rembelszczyzna godz: 11:00 – 13:00

ul. Jana Kazimierza 12-16,325,427-478,519-552
ul. Polna 1-6, 14, 16;
ul. Skośna 4-7
ul. Wąska 2, 4, 6-9, 11-17, 24, 28; działka 37/7

NIEPORĘT – Michałów – Grabina godz: 11:00 – 13:00

ul. Magnolii od nr 1 do 53
Ku Słońcu nr 27, Ogrodowa 11A, Długorzeczna nr 52
ul. Cisowa nr 5
ul. Jaśminowa od nr 1 do 7
ul. Jaworowa od nr 1 do 14
ul. Kwiatowa nr 22R, 29E, 53
ul. Modrzewiowa nr 6
ul. Przyrodnicza nr 9C, działka 3/22

SEROCK – Serock godz: 12:00 – 14:00

ul. Pułtuska od nr 39 do 68
ul. Władysława Łokietka od nr 1 do 9

NIEPORĘT – Stanisławów Drugi godz: 15:00 – 17:00

ul. Łąkowa
ul. Polna 10B

LEGIONOWO – Legionowo godz: 15:00 – 17:00

ul. Grudzie 30B, 43B, 43C, 43D, 51B, 51D, 51F, 51G;
ul. Wspólna 1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 23, 27, 29, 33, 41

NIEPORĘT – Józefów godz: 15:00 – 17:00

ul. Dębowa 4-19
ul. Główna 22,28, 49-87,
ul. Leśna Polana 23
ul. Słonecznego Poranka 14
ul. Wspólna 3, 7, 20A

PIĄTEK 27 PAŹDZIERNIKA 2017

SEROCK – Skubianka godz: 8:00 – 16:00

ul. Zegrzyńska
ul. Baśniowa
ul. Korzenna
ul. Ludwika i Zofii
ul. Beniamina
ul. Akacjowa
Wczasowa, Gajowa, Majowa
ul. Rusałki

SEROCK – Jachranka godz: 8:00 – 16:00

ul. Zegrzyńska
ul. Majowa
ul. Gajowa
ul. Polnego Wiatru
ul. Maciejki
Zakłady Garmażeryjne Korona

NIEPORĘT – Wólka Radzymińska godz: 8:00 – 10:00

stacja gazowa
ul. Szkolna numer 3

SEROCK – Cupel godz: 8:00 – 10:00

ul. Damiana nr 5
ul. Grabowa nr 5
ul. Kwitnąca nr 1
ul. Łąkowa nr 5, 22C,H, 23, 74
ul. Nadbużańska nr 4, 6, 10, 11, 12A,B, 13, 14, 17, 19, 23, 24, 27, 29, od nr 30 do 33, 37, 39, od nr 43 do 49
ul. Orzechowa nr 1, 2, 6, 12, 14, 25
ul. Starorzeczna nr 35
ul. Wąska nr 3
Działki
ul. Arciechowska nr 7, 12, 12A, 14, 16, 36, dz. 939/3

SEROCK – Nowa Wieś godz: 8:00 – 10:00

Łąkowa nr 114, 25, 78, 91, Działkowa 4
ul. Klonowa nr 9, 13
ul. Nadbużańska nr 1, 4, 5, 9, 38, dz.904/2
Orzechowa nr 15
ul. Popowska nr 57, 58
ul. Serocka nr 7B, 16C, 18, 23A
ul. Tolka Banana nr 5
ul. Topolowa nr 7A, 11A, 20A, 21, 26, 27, 29, 39, 40, 40A, 45, 51, 82, 84
Działki

NIEPORĘT – Beniaminów godz: 11:00 – 13:00

Sadowa
ul. Fortowa
ul. Żwirowa

SEROCK – Łacha godz: 11:00 – 13:00

ul. Brzozowa nr 2
ul. Bugowa nr 2, 4, 6; działka 758
ul. gen. Ludomiła Rayskiego nr 5, 23
ul. Konwaliowa nr 5, 6, 13, 14
ul. Koszykowa nr 2, 4, 5, 8, 9, 10, 17, 19, 23, 25
ul. Krótka nr 3
ul. Kwiatowa nr 4, 10, 12, 14
ul. Lipowa nr 3, 5
ul. Mazowiecka
ul. Serocka nr 3, 11, 12A, 13, 16, 16A, 17, 19, 21
ul. Wierzbowa nr 1, 3, 13, 15, 17, 19, 23, 25, 27
ul. Wiklinowa nr 8, 10, 12, 14, 18, 20, 22
ul. Wrony nr 9, 13
ul. Wschodnia nr 7
ul. Wyszkowska nr 3, 4, 6, 8, 9, 9A, 12, 13, 15, 17, 23
ul. Zatorska nr 16, 18A
ul. Zegrzyńska nr 3, 4, 10-24
Leśna/Rays

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *