Wyłączenia prądu 26-28 czerwca

2017-06-26 9:29:07

W dniach 26 – 28 czerwca br., na terenie powiatu legionowskiego zostanie wyłączony prąd. Utrudnienia wynikają z przebudowy i rozbudowy sieci elektroenergetycznej.

Jabłonna

W środę (28 czerwca) w godz. 8.00 – 15.00 w miejscowości Chotomów będą przeprowadzane prace remontowo-eksploatacyjne sieci. Niedogodności z tym związane obejmą ulicę Tęczową oraz ulicę Partyzanyów od nr 1/1B do ul. Jasnej.

Wieliszew

W poniedziałek (26 czerwca) w godz. 8.00 – 15.00 w miejscowości Poddębie zostanie wyłączony prąd. Przeprowadzane prace obejmą ulicę Sosnową od stacji transformatorowej do końca obwodu w kierunku zakładu Wulkanizacja i Opony.

Komentarze

3 komentarze

 1. Daro odpowiedz

  Zmiana dostawcy energii elektrycznej tak cię ucieszyła że postanowiłeś podzielić się tą radosną wiadomością publikując posty na każdym legionowskim portalu ???
  Dla mnie jesteś zwykłym spamerem do tego kiepsko przygotowanym do wciskania kitu bo korzystasz z tej samej infrastruktury
  No chyba że specjalnie dla ciebie wybudowano nową elektrownię, nowe linie przesyłowe, i stacje trafo
  Tak że baj baj

  1. Daro odpowiedz

   I aby nie być gołosłownym

   Cytat z Powiatowej

   glejt
   ( 28-06-2017 21:12 )
   Odpowiedz

   eh ja nie mam juz takich problemow. odkad zmienilem dostawce energii elektrycznej na firme axpo to ciesze sie nie tylko swietnymi warunkami i niskimi cenami, ale takze nie mam juz takich przerw w dostawie pradu jak wczesniej:)

 2. kakadu odpowiedz

  odkad zmienilem dostawce energii elektrycznej na firme axpo to nie mam takich problemow z przerwami w dostawie pradu jak kiedys. dodam, ze rachunki sa duzo nizsze niz wczesniej a to dla mnei duzo wazniejsze: )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *