Facebook

WYŁĄCZENIA PRĄDU 6.05 – 12.05

2019-05-04 3:36:55

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa RE Legionowo zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zamieszkałych:

WTOREK 7 MAJA 2019

WIELISZEW – Skrzeszew godz: 9.00 – 17.00

ul. Polna 1R, 3, 16, dz.1212

ŚRODA 8 MAJA 2019

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8.00 – 14.00

ul. Bolesława Chrobrego 82, 55, 56, 58, 59, 62, 66, 70, 72, 74, 76, 82, 53A, 55A, 55C, 57A,
ul. Hetmańska 6, 12, 14, 15, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 34, 36, 37, 38, 41, 43, 45, 47, 18, 18D, 18B, 22A, 23A, 23D, 24B, 24C, 25B, 26B, 26A, 27A, 27E, 27C,
ul. Marszałkowska 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 12, 2A, 2B, 2C, 4A, 5A, 5B, 5C, 5D, 6A, 6C, 7A, 7B, 8A, 8B, 8C,
ul. Prymasowska 6, 8, 10, 12, 14, 10A, 8A
ul. Rycerska 1, 1A, 3, 5, 7, 11, 8b, 8C, 10, 11, 8A, 8B,
ul. Senatorska 2, 4, 5, 6, 8, 9, 13, 15, 17, 10B, 10C, 11C, 11A, 11B, 12A, 13E, 13A, 13C, 13D, 2A, 3A, 4B, 4C, 4D, 6A, 6B, 6D, 6E, 6F, 6G, 7A, 7B, 8A,

SEROCK – Skubianka godz: 8.00 – 9.00

1, 2, 3, 4, 5, 7, 44, 45A, 82, 150, 178, 458, dz.18/1, dz.40, dz. 128, dz.196, dz.548/3, dz.549/3
ul. Akacjowa 2, 6A, 8, 14, 28, 34, 40
ul. Cisowa 2, 3, 5
ul. Dębowa 10, 12
ul. Frezji 8, 16, 17, 20, 22
ul. Jachtowa 10
ul. Jałowcowa 9, 15
ul. Jaworowa 4
ul. Kapitańska 1, 8
ul. Klonowa 1, 3, 5, 9, 11, dz.501
ul. Korzenna 12
ul. Nasturcji 2
ul. Nawigatorów 7
ul. Perłowa 2
ul. Sosnowa 3, 4, 5
ul. Spacerowa 3, 4, 8, 10, 14, dz.165
ul. Świerkowa 1, 3
ul. Topolowa 3
ul. Wierzbowa 1, 4, 5
ul. Zegrzyńska 1, 2, 4C, 13, 15

SEROCK – Dosin godz: 8.00 – 9.00

1-6, 9A, 11, 12, 13, 15, 16A, 18, 18A, 19A, 20, 22, 24, 25, 26, 28A, 29-35, 38, 39, 39A, 39B, 40, 40B, 40C, 41, 41K, 42, 44, 44C, 46, 46A-C, 46E, 46F, 46i, 46J, 46O, 47B, 47C, 49A, 49B, 51, 52, 52A, 52C, 55, 56, 58, 59, 77, 81, 85C, 95, 95A, 102, 104
06A, dz.8/7, dz.14/36, dz.36/4, dz.41K, dz.51, dz.54/10, dz.54/30, dz.54/32, dz.59/30, dz.61/15, dz.64/49, dz.81/2
ul. Borówkowa 6, 10, 21, 25, 28, dz.14/21, dz.22/3
ul. Brzozowa 4, 8, 12, 14, 20, 22
ul. Hiacyntowa 3
ul. Laurowa 1, 3
ul. Liliowa 1, 2
ul. Nagietkowa 1, 5
ul. Oliwkowa 1, 2, 6C, 8B, 10A, dz.49/17
ul. Piękna 5, 10, 29
ul. Rajska 1, 3, 7, 11
ul. Rozalii 2
ul. Rumiankowa 1, 16, 39A, 44C
ul. Zegrzyńska 6, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 34D, 36, 40, 46, 50, 54, 56, dz.53/39
ul. Zielona 1, 6, 8

SEROCK – Borowa Góra godz: 8.00 – 9.00

42A, 128
ul. Brzozowa 1, 3, 5, 15, 19, 21, 23, 25, 31, 33
ul. Dereniowa 9, dz.64/8
ul. Długa 35, 37, 49, 69A, 73A, 73G, 73H, 73I, 81, 126, 132, 140, 142, 144, 158, 158A, 158B
ul. Dobra 7
ul. Dzikiej Róży 2, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22
ul. Kameralna 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20
ul. Krótka 1, 5, 7, 19
ul. Lipowa 1, 3, 4, 6-12, 13B, 16, 17, 18, 19A, 20, 22, 26, 26A, 27, 28, 28A, 30, 34, 35, 36, 37, 42, 43, 43A, 44, 46, 48, 49, 50N, 50F, 51, 52, 52A, 52C, 52F-K, 54, 54A, 55-58, 58B, 58C, 58F-i, 60C, 60G, 60i-K, 62, 62A, dz.175/1
ul. Nasielska 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16A, 17, 18, 19, 21A, 23, 23D, 27, 30, 31, 34F, 34H, 35, 37, 47, 53B, 55H, dz.168/6, dz.172/9
ul. Poprzeczna 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 2, 20, 24, 24A, 26
ul. Przygody 3, 5, 7, 11, 23, 25, 27
ul. Sosnowa 2, 3, 5, 7, 9, 11-23, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, dz.153/15, dz.153/27, dz.153/42, dz.155/10
ul. Zegrzyńska 1, 1A, 3, 4, 7, 8D, 9, 13, 15, 19, 29, 31, 33, 38, dz.20/1

SEROCK – Skubuanka godz: 13.00 – 14.00

ul. Nawigatorów 7
1, 2, 3, 4, 5, 7, 44, 45A, 82, 150, 178, 458, dz.18/1, dz.40, dz. 128, dz.196, dz.548/3, dz.549/3
ul. Akacjowa 2, 6A, 8, 14, 28, 34, 40
ul. Cisowa 2, 3, 5
ul. Dębowa 10, 12
ul. Frezji 8, 16, 17, 20, 22
ul. Jachtowa 10
ul. Jałowcowa 9, 15
ul. Jaworowa 4
ul. Kapitańska 1, 8
ul. Klonowa 1, 3, 5, 9, 11, dz.501
ul. Korzenna 12
ul. Nasturcji 2
ul. Perłowa 2
ul. Sosnowa 3, 4, 5
ul. Spacerowa 3, 4, 8, 10, 14, dz.165
ul. Świerkowa 1, 3
ul. Topolowa 3
ul. Wierzbowa 1, 4, 5
ul. Zegrzyńska 1, 2, 4C, 13, 15

SEROCK – Dosin godz: 13.00 – 14.00

1-6, 9A, 11, 12, 13, 15, 16A, 18, 18A, 19A, 20, 22, 24, 25, 26, 28A, 29-35, 38, 39, 39A, 39B, 40, 40B, 40C, 41, 41K, 42, 44, 44C, 46, 46A-C, 46E, 46F, 46i, 46J, 46O, 47B, 47C, 49A, 49B, 51, 52, 52A, 52C, 55, 56, 58, 59, 77, 81, 85C, 95, 95A, 102, 104
06A, dz.8/7, dz.14/36, dz.36/4, dz.41K, dz.51, dz.54/10, dz.54/30, dz.54/32, dz.59/30, dz.61/15, dz.64/49, dz.81/2
ul. Borówkowa 6, 10, 21, 25, 28, dz.14/21, dz.22/3
ul. Brzozowa 4, 8, 12, 14, 20, 22
ul. Hiacyntowa 3
ul. Laurowa 1, 3
ul. Liliowa 1, 2
ul. Nagietkowa 1, 5
ul. Oliwkowa 1, 2, 6C, 8B, 10A, dz.49/17
ul. Piękna 5, 10, 29
ul. Rajska 1, 3, 7, 11
ul. Rozalii 2
ul. Rumiankowa 1, 16, 39A, 44C
ul. Zegrzyńska 6, 12, 14, 16, 17, 18, 19, 34D, 36, 40, 46, 50, 54, 56, dz.53/39
ul. Zielona 1, 6, 8
Borowa Góra

SEROCK – Borowa Góra godz: 13.00 – 14.00

42A, 128
ul. Brzozowa 1, 3, 5, 15, 19, 21, 23, 25, 31, 33
ul. Dereniowa 9, dz.64/8
ul. Długa 35, 37, 49, 69A, 73A, 73G, 73H, 73I, 81, 126, 132, 140, 142, 144, 158, 158A, 158B
ul. Dobra 7
ul. Dzikiej Róży 2, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 22
ul. Kameralna 2, 3, 4, 6, 10, 12, 14, 16, 20
ul. Krótka 1, 5, 7, 19
ul. Lipowa 1, 3, 4, 6-12, 13B, 16, 17, 18, 19A, 20, 22, 26, 26A, 27, 28, 28A, 30, 34, 35, 36, 37, 42, 43, 43A, 44, 46, 48, 49, 50N, 50F, 51, 52, 52A, 52C, 52F-K, 54, 54A, 55-58, 58B, 58C, 58F-i, 60C, 60G, 60i-K, 62, 62A, dz.175/1
ul. Nasielska 1, 3, 5, 5A, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16A, 17, 18, 19, 21A, 23, 23D, 27, 30, 31, 34F, 34H, 35, 37, 47, 53B, 55H, dz.168/6, dz.172/9
ul. Poprzeczna 3, 5, 7, 8, 9, 11, 13, 14, 16, 2, 20, 24, 24A, 26
ul. Przygody 3, 5, 7, 11, 23, 25, 27
ul. Sosnowa 2, 3, 5, 7, 9, 11-23, 26, 28, 30, 31, 33, 35, 37, 39, dz.153/15, dz.153/27, dz.153/42, dz.155/10
ul. Zegrzyńska 1, 1A, 3, 4, 7, 8D, 9, 13, 15, 19, 29, 31, 33, 38, dz.20/1

CZWARTEK 9 MAJA 2019

JABŁONNA – Jabłonna godz: 8.00 – 9.00

ul. Zielona 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 10, 14, 16, 17, 20
ul. Listopadowa 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
ul. Jacka Malczewskiego dz.3378, dz.3347, dz.3313
ul. Leona Wyczółkowskiego dz.3390, dz.3391, dz.3392, dz.3394
ul. Józefa Chełmońskiego 2, 2A, 3, 10
ul. Chotomowska 1, 4A, 5, 6, 7, 8, 13, 16, 17, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 35, 40, 42, 46, 51A, 81, dz.100, dz.2678
ul. Cicha 4
ul. gen. Leopolda Okulickiego 14
ul. Henryka Wieniawskiego 6, 10, 12
ul. Instytucka 1, 4
ul. Jesienna 4, 8A, 8C, 14, 16, dz.634/2
ul. Królewska 9
ul. ks. Józefa Abramowicza 8B, 10, 12
ul. Lawendowa 2A, 7, 10, 14, 14A, 20
ul. Listopadowa 7, 7A, 10A, 11, 11A-C, 12, 12A, 12B, 13, 13A, 13B, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 20A, 20C, 20E, 20G, 20K, 20L, 21, 23, 24, 24A-C, 25, 31, dz.470/7
ul. Miła 1, 2A, 3, 3, 4, 5, 6, 7, 9
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 43, 53A, dz.3437
ul. Piaskowa 1, 27, 37, 37A
ul. Polna 1, 2, 12
ul. Poziomkowa 1, 3, 3A, 7
ul. Różowa 1, 2, 6, 8, 8B, 10, 10A, 10B, 14
ul. Szkolna 164D, 164E
ul. Urocza 3, 5, 9, 11
ul. Wałowa 1, 1D, 2D, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 10A, 12, 20, 32, 38A, 38B, 38C, 40, 74, 126, 128C, 130, 150, dz.597/8
ul. Wenecka 7A, 12A-C, dz.2872
ul. Zacisze 1, 3, 3B, 3C, 3E, 3F, 4, 5, 5B, 5C, 5F, 6, 7, 20, 33, dz.302/7, dz.2881
ul. Zegrzyńska 20A, 27
ul. Modlińska 2, 4, 6, 6A, 6B, 6E, 12A, 12 B, 16B, 17B, 18, 18A, 20, 20B, 24, 24C, 25, 26, 28A, 29, 31B, 32, 32A, 34, 35D, 36, 37, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 45, 45A, 46, 47, 48, 50, 50A, 51, 56, 56A, 56B, 57, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 69A, 70, 71A, 72, 76, 76A
ul. Modlińska 76C, 76A, 77, 81-86, 86A, 89A, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 103B-D, 104, 105A, 106, 107, 107A, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 139, 139A, 141, 141B, 142, 143, 144, 148, 149, 150, 152
ul. Modlińska 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 160A, 163, 164, 165, 166A, 167, 170-172, 175, 176, 177, 179-184, 186, 188, 190, 190A, 192, 192A, 194, 195, 196, 198E, 199-208, 208A, 211-214, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225B, 225E, 228, 228A, 228C, 229, 230A, 232
ul. Modlińska 232A, 234, 234, 236, 238, 238B, 242, 242A, 244, 248, 256, 258, 260, 264, 270, 274, 276, 280, 282, 284, 290, 292, 292A, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 312, 314, 316, 316A, 316B, 316C, 318, 320, 326, 340

JABŁONNA – Jabłonna godz: 13.00 – 14.00

ul. Zielona 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 10, 14, 16, 17, 20
ul. Listopadowa 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22
ul. Jacka Malczewskiego dz.3378, dz.3347, dz.3313
ul. Leona Wyczółkowskiego dz.3390, dz.3391, dz.3392, dz.3394
ul. Józefa Chełmońskiego 2, 2A, 3, 10
ul. Chotomowska 1, 4A, 5, 6, 7, 8, 13, 16, 17, 19, 2, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29, 3, 30, 35, 40, 42, 46, 51A, 81, dz.100, dz.2678
ul. Cicha 4
ul. gen. Leopolda Okulickiego 14
ul. Henryka Wieniawskiego 6, 10, 12
ul. Instytucka 1, 4
ul. Jesienna 4, 8A, 8C, 14, 16, dz.634/2
ul. Królewska 9
ul. ks. Józefa Abramowicza 8B, 10, 12
ul. Lawendowa 2A, 7, 10, 14, 14A, 20
ul. Miła 1, 2A, 3, 3, 4, 5, 6, 7, 9
ul. Listopadowa 7, 7A, 10A, 11, 11A-C, 12, 12A, 12B, 13, 13A, 13B, 14, 15, 15A, 15B, 16, 17, 18, 19, 19A, 19B, 20A, 20C, 20E, 20G, 20K, 20L, 21, 23, 24, 24A-C, 25, 31, dz.470/7
ul. Ignacego Jana Paderewskiego 2, 43, 53A, dz.3437
ul. Piaskowa 1, 27, 37, 37A
ul. Polna 1, 2, 12
ul. Poziomkowa 1, 3, 3A, 7
ul. Różowa 1, 2, 6, 8, 8B, 10, 10A, 10B, 14
ul. Szkolna 164D, 164E
ul. Urocza 3, 5, 9, 11
ul. Wałowa 1, 1D, 2D, 3, 3A, 4, 5, 6, 8, 10, 10A, 12, 20, 32, 38A, 38B, 38C, 40, 74, 126, 128C, 130, 150, dz.597/8
ul. Wenecka 7A, 12A-C, dz.2872
ul. Zacisze 1, 3, 3B, 3C, 3E, 3F, 4, 5, 5B, 5C, 5F, 6, 7, 20, 33, dz.302/7, dz.2881
ul. Zegrzyńska 20A, 27
ul. Modlińska 2, 4, 6, 6A, 6B, 6E, 12A, 12 B, 16B, 17B, 18, 18A, 20, 20B, 24, 24C, 25, 26, 28A, 29, 31B, 32, 32A, 34, 35D, 36, 37, 38, 39, 39A, 40, 41, 42, 42A, 45, 45A, 46, 47, 48, 50, 50A, 51, 56, 56A, 56B, 57, 60, 62, 64, 65, 66, 68, 69, 69A, 70, 71A, 72, 76, 76A
ul. Modlińska 76C, 76A, 77, 81-86, 86A, 89A, 90, 91, 93, 94, 95, 97, 99, 103B-D, 104, 105A, 106, 107, 107A, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 119, 120, 121, 122, 123, 125, 126, 128, 130, 131, 132, 133, 135, 136, 138, 139, 139A, 141, 141B, 142, 143, 144, 148, 149, 150, 152
ul. Modlińska 153, 154, 155, 156, 158, 159, 160, 160A, 163, 164, 165, 166A, 167, 170-172, 175, 176, 177, 179-184, 186, 188, 190, 190A, 192, 192A, 194, 195, 196, 198E, 199-208, 208A, 211-214, 217, 218, 220, 222, 223, 224, 225B, 225E, 228, 228A, 228C, 229, 230A, 232
ul. Modlińska 232A, 234, 234, 236, 238, 238B, 242, 242A, 244, 248, 256, 258, 260, 264, 270, 274, 276, 280, 282, 284, 290, 292, 292A, 296, 298, 300, 302, 304, 306, 308, 312, 314, 316, 316A, 316B, 316C, 318, 320, 326, 340

PIĄTEK 10 MAJA 2019

NIEPORĘT – Stanisławów Pierwszy godz: 9.00 – 15.00

ul. Cyprysowa 23, 25, 27, 33, 41, 47, 45, 53, 51, 49, 50C, 50B, 50A, 55A, 55, 61

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *