Facebook

WYŁĄCZENIA PRĄDU 8.01 – 12.01

2018-01-07 11:04:38

PGE Dystrybucja S.A Oddział Warszawa RE Legionowo zawiadamia, że planowana jest przerwa w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zamieszkałych:
ŚRODA 10 STYCZNIA 2018

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 11:00

ul. Akacjowa 1-32
ul. Aleja Legionów 74-153
ul. Aleja Róż 1-20
ul. bp. Władysława Bandurskiego 5-80
ul. Brzozowa 1-36
ul. Bukowa 2-6
ul. Dębowa 2-21
ul. Stefana Gawryszewskiego 1-8
ul. Grabowa 1-3
ul. Jodłowa 1-9
ul. Kamienna 1-10
ul. Kolejowa 60-166,174,194,200,222
ul. Krucza 1-29A
ul. Miedziana 1-14
ul. Morwowa 1-13
ul. Gabriela Narutowicza 1-48
ul. Niklowa 1-17
ul. Olszowa 1-12
ul. Sosnowa 1-35
ul. Srebrna 1-10
ul. Świerkowa 4-34
ul. Targowa 47-90
ul. Topolowa 1-57
ul. Wierzbowa 1-17
ul. Wiśniowa 2,7,8,9
ul. Wronia 1-8
ul. kard. Stefana Wyszyńskiego 2-21
ul. Złota 1-19
ul. Żelazna 1-9

SEROCK – Zegrze godz: 8:00 – 14:00

ul. prof. Janusza Groszkowskiego 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20
ul. płk. Kazimierza Drewnowskiego 4, 6, 8, 10, 12
ul. Pułku Radio 1, 3, 5, 7

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 14:00

ul. Tadeusza Wardenckiego 3, 3B, 3C, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 24A, 26

SEROCK – Serock godz: 8:00 – 10:00

ul. Farna 1, 3, 4, 5
ul. Niska 34
ul. Józefa Poniatowskiego 1, 2
ul. Rybaki 19C
ul. Rynek 1, 7-12, 16, 17
ul. Św. Wojciecha 2, 3,

LEGIONOWO – Legionowo godz: 11:00 – 13:00

ul. Adama Asnyka 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 a, 11, 15, 15A, 15B, 15C, 15/1
ul. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 2, 6, 7, 8
ul. Jana Pawła I 1, 3, 5, 5 A, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 14A, 15, 15A, 16, 16A, 17, 18, 18E, 18F, 18G, 19, 20, 21, 25, 25A, 27
ul. Jana Kossaka 2, 3, 5, 6, 8
ul. Kościelna 68
ul. Bolesława Leśmiana 1, 1A, 3, 4, 5, 7, 11, 12
ul. Józefa Mireckiego 8, 10, 12, 12A, 13, 15, 16, 16A, 17
ul. Obrońców Lwowa 2
ul. Ogrodowa 2
ul. Stefana Okrzei 23A
ul. Olszankowa 1, 4, 5, 5A, 6, 7C, 7E, 8, 9, 9A, 9B 9C, 9D, 9F, 9G, 11B, 11D, 11H, 12, 14A, 14B, 16B, 16C, 18, 20A, 21F, 22, 24, 26, 26A, 28A
ul. Projektowana 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 14, 16, 18
ul. Leopolda Staffa 4B, 7
ul. Tadeusza Wardenckiego 3, 3B, 3C, 4, 6, 8, 10, 14, 16, 20, 22, 24, 24A, 26;

WIELISZEW – Łajski godz: 11:00 – 13:00

ul. Brzozowa 11
ul. Fabryczna 6, 6A, 8, 10
ul. Kościelna 74A, 74B, 74C, 78, 89, 91, 111
ul. Krótka 1A, 11, 16
ul. Olszankowa 3, 7, 9, 13, 16, 26; ul. Projektowana 6; ul. Michałowicza 68

LEGIONOWO – Legionowo godz: 14:00 – 16:00

ul. Aleja Legionów 1A, 2, 3B, 4, 6-14, 16, 16A, 16B, 18, 20
ul. Kolejowa 2, 4, 6, 6A, 8, 8A, 10, 12B, 14, 16, 18, 18A, 22, 22A, 24, 26, 26A-C, 28, 28A
ul. Józefa Mireckiego 2-8, 11, 25A
ul. Gabriela Narutowicza 51A, 67A
ul. Stefana Okrzei 1, 1B, 3, 5-8, 9A, 10-26
ul. Targowa 1-3

SEROCK – Serock godz: 15:00 – 17:00

ul. Tadeusza Kościuszki 1-5, 8-9, 12-14
ul. Pułtuska 26, 36, 42, 44
ul. Radzymińska 1, 5, 7, 10, 12-19, 21-25, 27, 29;

CZWARTEK 11 STYCZNIA 2018

JABŁONNA – Jabłonna godz: 8:00 – 10:00

ul. Królewska 1, 7D, 9A-C
ul. ks. Józefa Abramowicza 1, 8A, 10B, 14, 16
ul. Modlińska 105A, 140, 146, 150, 168, 172A, 188, 198
ul. Zegrzyńska 1, 2, 2A

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 10:00

ul. Bałtycka 1, 14A, 15, 16A, 18, 20, 21, 22A, 24, 25, 27-29, 31-34, 37-39, 41, 43, 44, 46, 48, 49, 51, 53, 55-57, 59-62, 64-68
ul. Daliowa 43-51, 51A, 53-55, 57, 59-62, 62A, 64, 65, 67, 69, 41, 81, 83
ul. Krucza 2
ul. Miła 2-4
ul. Sielankowa 1-5, 8, 10, 12
ul. Warszawska 7, 9, 15, 17A, 19. 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35

NIEPORĘT – Nieporęt godz: 8:00 – 15:00

ul. Dworcowa 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 7A, 7B, 8, 10, 11, 11 A, 12, 13, 14A, 15A, 15B, 17, 19, 26

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 14:00

ul. Balonowa 14, 16, 18
ul. Długa 12, 14, 15, 16A, 18, 19, 19A, 19B, 21, 21A, 23, 31, 33, 33A
ul. Górna 9, 11
ul. Grudzie 2, 10
ul. Jasna 2, 4, 6
ul. Krakusa 1, 1A, 2, 4, 4A, 5, 6, 6A, 7, 7B, 8, 9, 9C, 10, 11, 12, 14, 16
ul. Kujawska 22
ul. Mariana Langiewicza 15
ul. Władysława Łokietka 1, 3, 3B, 3C, 5
ul. Obrońców Lwowa 2, 6, 7, 8, 8A, 10D, 14, 14A, 20
ul. Orląt Lwowskich 1, 1A, 3, 5, 5A, 7, 7A, 9, 15
ul. Partyzantów 1, 3, 4, 4A, 5, 6, 7, 8, 8A, 10, 12, 14, 14A, 16, 16A, 20, 20B
ul. Słoneczna 1, 2, 3, 5
ul. Strużańska 11, 13, 15, 16, 17, 19, 20, 21, 25, 27, 28, 29, 31, 32, 35, 37, 39
ul. Wąska 4, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 31, 33, 34, 35, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 6, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75
ul. Aleksandra Wilcza 2, 2A

WIELISZEW – Michałów-Reginów godz: 8:00 – 14:00

ul. Warszawska 3-5, 8-11, 11A, 13A, 15, 17, 19, 19A, 20, 21, 23, 25, 26, 28, 29, 29A, 29A

NIEPORĘT – Stanisławów Drugi godz: 8:00 – 14:00

ul. Wolska 2-12, 14, 15, 16, 18, 21E, 22, 101, 109, 117B

SEROCK – Izbica godz: 8:00 – 14:00

ul. Graniczna 2
ul. Jachtowa 1
ul. Kuny Leśnej 3, 10
ul. Leszczowa 11
ul. Nadbrzeżna 5, 11, 20, 53A
os. Przy Lesie 1, 3, 4, 7, 8, 10, 11, 13, 18, 18/74, 21, 22, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 41, 43, 46, 48, 50, 51, 52, 53, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 79, 80, 83, 84, 87, 88, 89, 90
ul. Pod Dębem 4, 6, 8, 10
ul. Serocka 14
ul. Wiejska 64
ul. Wspólna 47, 49
ul. Zachodnia 4, 12
ul. Zegrzyńska 35
49, 54, 78

SEROCK – Jachranka godz: 8:00 – 14:00

ul. Jesienna 7, 18
ul. Letnia 17, 21A, 26, 43, 69, 73i
ul. Wschodu Słońca 7

SEROCK – Bolesławowo godz: 8:00 – 14:00

1, 2, 3, 3 A, 4, 5, 6, 7, 8, 8 B, 8 E, 9, 10, 10 B, 10/1, 12, 13, 14, 15, 16
ul. Aleja Dębów 7, 11
Jachranka Nowa 15, 26A, 27, 27C, 27D, 42

LEGIONOWO – Legionowo godz: 11:00 – 13:00

ul. Balonowa 14, 16, 18
ul. Kujawska 22
ul. Słoneczna 1, 2, 3, 6, 6A, 8, 9
ul. Wąska 4, 6, 11, 13-19, 21-25, 27, 31, 33-35, 43, 45, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75
ul. Aleksandra Wilcza 2, 2A

LEGIONOWO – Legionowo godz: 14:00 – 16:00

ul. ks. Augustyna Kordeckiego 19, 21, 23-33, 35A-37, 37A, 39, 43
ul. Artura Grottgera 18, 20, 22, 22A, 23A, 25, 27, 29, 29A, 31, 33
ul. Jagiellońska 59, 59C, 61, 65
ul. Jasnogórska 11, 11A, 13, 14, 14A, 15, 17, 18A, 20-26, 28, 31
ul. Ostrobramska 36, 38, 44, 46, 48
ul. Parkowa 17, 19, 19A, 21, 25A, 27A

JABŁONNA – Jabłonna godz: 15:00 – 17:00

ul. Leśna 28, 30-32
ul. Cudne Manowce 3
ul. Milenijna 27, 27A, 33, 35 37, 42, 44, 48, 62 oraz działki
ul. Nad Smużną Dolinką 10 oraz działki
ul. Słoneczna Polana 3-16, 18-20, 22-26, 28, 30-35, 37, 39-45
ul. Szkolna 79F

PIĄTEK 12 STYCZNIA 2018

JABŁONNA – Chotomów godz: 8:00 – 14:00

ul. Okólna nr 2R, 4, 5, 15B-D, 17B, 21, 21A, 25, 25A,B
ul. Partyzantów nr 1, 1B,C, 2, 2A,B,K, 3, 4B,D, 5-7, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 106A, 108A, 110K,L, 112A-H, 114, 118
ul. Polna nr 2A,B, 4-7, 9-11, 11A, 13-16, 18, 19, 21, 23, 52, 56
ul. Sporna nr 1, 5, 9, 11
ul. Szafirowa nr 1, 2, 4, 18, 19, 29, 30, 31
ul. Szczęśliwa nr 3-5, 7-16, 18, 20, 22-26, 28, 30, 32-34, 41
ul. Tęczowa nr 3A, 11, 12, 12A, 14
ul. Żwirki i Wigury nr 5E, 6, 7, 9-14, 18, 30, 74
ul. Dworcowa nr 2-17
ul. Jodłowa nr 1-25
ul. Złota nr 12-45
ul. Akacjowa nr 2-7, 10
ul. Bagienna nr 1-13, 14G
ul. Gwiaździsta nr 3, 3-9, 11, 12, 14, 15, 17-22, 24, 26
ul. Jasna nr 7, 7A-I
ul. Kolejowa nr 2, 2A, 6, 8A-F, 14, 18, 20, 26, 28B,C, 32, 32A,C, 36, 44, 46, 46A, 54, 55, 62, 68B, 70E, 69B, 76, 104, 146, 146A, 146F
ul. Marii Konopnickiej nr 1, 4, 6-9, 12-25, 27
ul. Konwaliowa nr 1, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 18-20, 20A, 22, 22A, 24, 26, 28
ul. Kwiatowa nr 11, 15, 16, 18-21, 25
ul. Ogrodowa nr 5, 7, 9, 13, 15, 17-19, 23, 25, 27, 31, 33, 35

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 14:00

ul. Bukowa nr 3, 7, 9
ul. Kolejowa nr 158, 168, 172, 176, 180, 182, 184

LEGIONOWO – Legionowo godz: 8:00 – 10:00

ul. Daliowa 66, 68, 70, 72, 80
ul. Kwiatowa 64, 68, 70, 74, 75, 78, 79, 81, 81A, 84, 85, 87
ul. Warszawska 9, 60B, 61, 67, 69, 72, 73, 78, 79, 81B, 86, 87A, 88, 89, 99
ul. Zakopiańska 2A, 4A, 4B, 4F, 4G, 6, 8, 9, 11, 12, 13

JABŁONNA – Chotomów godz: 8:00 – 10:00

ul. Bagienna 1, 2, 2A, 3A, 4-9, 10A, 11-14, 14G
ul. Dolinowa 7
ul. Partyzantów 1A-C, 2, 2A,B,K, 3, 5-7, 11, 13, 15, 17, 19, 21
ul. Tęczowa 3A, 11, 12, 14, 12A, 20

JABŁONNA – Chotomów godz: 10:00 – 12:30

ul. Kasztanowa 18
ul. Kolejowa 51, 51A, 66, 74, 74A, 78
ul. Partyzantów 24, 26, 28, 32, 34-40, 40A, 42-46, 50-52, 54, 56-58, 58A, 60, 62, 62A, 64, 64A, 66, 68, 70
ul. Piękna 18A
ul. Szumiący Las 6
ul. Wypoczynkowa 24, 26, 27
ul. Złota 3

JABŁONNA – Chotomów godz: 12:30 – 14:30

ul. Akacjowa 2, 2B, 2C, 2F, 2H, 2I, 2J, 2L, 3, 4, 4A, 5, 6, 6A, 6B, 6C, 7, 10
ul. Jodłowa 28
ul. Kolejowa 2, 2A, 18, 20, 26, 28B, 28C, 32, 32A, 32C, 36, 44, 46, 46A, 55, 69B, 76, 104, 146, 146A, 146F
ul. Konwaliowa 1, 6, 8, 10, 12, 13, 16, 18, 19, 20, 20A, 22, 22A, 26, 28
ul. Złota 19

LEGIONOWO – Legionowo godz: 15:00 – 17:00

Białobłocka nr 1, 3-5, 9-11
ul. Bukowa nr 6, 9, 17, 19
ul. gen. Bolesława Roi nr 2A
ul. Grzybowa nr 3, 4, 6B, 8, 11-13, 17, 19
ul. Suwalna nr 1A, 4, 4A, 8, 16D

WIELISZEW – Łajski godz: 15:00 – 17:00

ul. Aleja Róż nr 12, 12A, 12B, 14
ul. Białobłocka nr 6, 7, 12-14, 16-19, 21, 23
ul. Bukowa nr 11-14, 21, 23, 25, 26
ul. Grzybowa nr 2, 2A, 2B, 4, 4B, 6, 6C, 6D, 11A, 12D, 15, 15A, 15B 17, 21, 21D, 23
ul. Suwalna nr 14, 14C, 18A
Baśniowa nr 4, 8A, 10, 12, 24; Rusałki nr 1, 4

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *