SEROCK. Wypadek w Jachrance, mężczyzna wjechał w drzewo

2017-02-08 3:25:57

 

W środę (8.02) kilka minut przed godzina 7:00 w miejscowości Jachranka doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Kierujący pojazdem mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w drzewo.

Jak relacjonuję podkom. Emilia Kuligowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Legionowie – powiadomienie o kolizji dotarło do policjantów z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego. Na miejsce natychmiast został wysłany patrol. Funkcjonariusze ustalili, że kierujący samochodem mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad pojazdem i ostatecznie uderzył w rosnące przy ulicy drzewo. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji drogowej mężczyzna kierujący samochodem został ukarany mandatem karnym.

– Po wczorajszych opadach śniegu sytuacja na drogach jest bardzo trudna. Ulice są śliskie i naprawdę nie trudno o wypadek. Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności podczas jazdy. Jej brak może skończyć się tragicznie – apeluje podkom. Emilia Kuligowska z legionowskiej policji.

QK/ Legio24.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *