Wyzywał, szarpał, popychał i bił

2016-07-16 5:40:15

Po informacjach zawartych w zawiadomieniu o przestępstwie 51-letniej mieszkanki Legionowa policjanci natychmiast zatrzymali jej męża. Mężczyzna od ponad 3 lat stosował przemoc psychiczną i fizyczną wobec kobiety i dwójki dzieci. 51-latek usłyszał zarzut znęcania się nad członkami rodziny.

Gdy legionowscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednej z rodzin, funkcjonariusze natychmiast zaczęli ustalać co się tam dzieje. Pokrzywdzona 51-letnia kobieta potwierdziła, że w jej domu dochodzi do przemocy, którą wobec niej i dwójki dorosłych dzieci stosuje mąż. Po rozmowie z funkcjonariuszami kobieta zdecydowała się na złożenie zawiadomienia o znęcaniu się mężczyzny nad rodziną.

Z zawiadomienia wynikało, że Krzysztof W. znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodziną od ponad 3 lat. Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna wszczynał awantury podczas których groził pozbawieniem życia i zdrowia, wyzywał, zakłócał spokój nocny, wypędzał z domu, szarpał, popychał, a nawet nie zawahał się uderzyć. Policjanci natychmiast pojechali do domu agresora i zatrzymali 51-latka. Zebrane przez funkcjonariuszy materiały pozwoliły na przedstawienie mężczyźnie zarzutu psychicznego i fizycznego znęcania się nad członkami rodziny. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec Krzysztofa W. tymczasowy areszt na 2 miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Legionowo

Fot. pixabay.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *