ZA MIEDZĄ: Nie żyje 72-latek – Policja poszukuje świadków

2018-09-08 2:18:14

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło 31 sierpnia przed godziną 19.00 w Dębinkach gm. Nasielsk. Zderzył się tam motorowerzysta z ciągnikiem rolniczym. Niestety na miejscu zginął 72-letni kierowca jednośladu.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który wydarzył się w  Dębinkach gm. Nasielsk. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 28-letni kierujący ciągnikiem rolniczym, podczas manewru włączania się do ruchu, nie ustąpił  pierwszeństwa jadącemu motorowerzyście. Doszło do zderzenia pojazdów. Niestety 72-letni kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu. Kierowca ciągnika po przebadaniu alkomatem był trzeźwy. Ponadto mężczyźnie została pobrana krew do dalszych badań. Na miejscu zdarzenia kilka godzin trwały czynności pod nadzorem prokuratora.

Aktualnie policjanci poszukują świadków tego zdarzenia. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o kontakt z nasielskim komisariatem. Informacje można również przekazywać pod nr tel.:  23 691 27 77, 22 775 22 01-04 lub mailowo pod adres: nowy-dwor-maz@ksp.policja.gov.pl.

Policjanci apelują do kierowców o szczególną ostrożność podczas jazdy. Nadmierna prędkość, prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu, a także lekkomyślność kierowców to wciąż najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych. Zwolnijmy, zachowajmy maksimum ostrożności, aby na naszych drogach nie dochodziło do niepotrzebnych tragedii.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *