ZA MIEDZĄ. Tragedia z udziałem 22-latka – popełnił samobójstwo?

2018-05-01 3:15:33

27 kwietnia, po godzinie 17:00 w Jaworowie Trębki Stare – gm. Zakroczym – doszło do tragicznego w skutkach wypadku, w którym zginął 22-letni mieszkaniec Nowego Dworu Mazowieckiego.

Na miejscu wypadku pojawili się strażacy, policyjni technicy, biegli badający drogowe wypadki oraz prokurator. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 22-letni kierowca Peugeota 206 z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym w przeciwną stronę ciężarowym Mercedesem. Niestety, młody nowodworzanin poniósł śmierć na miejscu. 48-letni kierowca Mercedesa po przebadaniu alkomatem był trzeźwy.

Przez długi czas Droga Krajowa numer 62 była zamknięta. Objazd odbywał się przez Trębki Nowe oraz Kamienicę.

Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, chłopak przed śmiercią wysłał do swoich bliskich pożegnalne SMS-a, co być może świadczyć o tym, że 22-latek popełnił samobójstwo.

– Z uwagi na dobro postępowania oraz przez wzgląd na osoby najbliższe, żadnych bliższych informacji na tym etapie postępowania nie będę udzielał – powiedział w rozmowie z naszą redakcją Maciej Godzisz – Zastępca Prokuratora Rejonowego w Nowym Dworze Maz.

Aktualnie w nowodworskiej komendzie prowadzone są czynności pod nadzorem prokuratora w celu wyjaśnienia okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku. Jednocześnie policjanci poszukują jego świadków. Wszyscy, którzy widzieli to zdarzenie,  proszeni są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Mazowieckim, bądź o kontakt pod nr. telefonów: 22 775 33 05 lub 22 775 22 01-04.

AB

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *