ZA MIEDZĄ. UFO nad Leoncinem?

2016-12-08 11:31:41

26 listopada w Leoncinie doszło do niecodziennego zdarzenia. Na niebie ukazał się niezwykły obiekt latający.

Informacja ta pojawiła się w Mazowieckiem Gońcu Lokalnym. Do redakcji Gońca zadzwonił mężczyzna, który zrelacjonował całe zdarzenie. Nie da się ukryć, że historia jest naprawdę fascynująca.

– 26 listopada 2016 nagle wyłączył mi się prąd w całym domu. Wychodząc do skrzynki z prądem dostrzegłem na niebie chwilowy jasny blask. Gdy spojrzałem do góry spostrzegłem na niebie jakby metalową kulkę, która odbijała właśnie promienie słońca (było słonecznie). Postanowiłem zrobić zdjęcia telefonem (okazało się, że też jest wyłączony). Po kilku próbach się włączył (zaraz potem w domu też uruchomił się prąd) – udało się zrobić kilka zdjęć – obiekt zaczął zmieniać swój wygląd na coś w rodzaju bańki, balona itp. Na moich oczach dosłownie zmieniał wygląd…
Okazuje się, że to nie pierwszy raz. 4 lata temu doszło do podobnego zdarzenia, o którym również informował Mazowiecki Goniec Lokalny.

Co tak naprawdę pojawiło się na niebie? Tego jeszcze nie wiadomo. Sprawą zajęła się Fundacja Nautilus zajmująca się badaniem zjawisk niewyjaśnionych.

UFO jak najbardziej potrafi „punktowo” wyłączyć prąd w pojedynczym mieszkaniu czy budynku, ale także nagle pozbawić prąd dowolny samochód (lub kilka samochodów), a także na przykład doprowadzić do zakłócenia pracy aparatu fotograficznego. Z czym to jest związane? Z bardzo silnym polem, które wytwarza obiekt UFO. I nie jest pole magnetyczne, ale raczej związane z zakrzywieniem czasoprzestrzeni (opisywaliśmy ten mechanizm działania napędu UFO na naszych łamach w 2002 roku).

Wydarzenie jest tak ciekawe, że w krótkim czasie postaramy się zrobić dokumentację zawierającą wiele szczegółów dotyczących obu zdarzeń: tego sprzed kilku dni i z 2012 roku – czytamy na stronie internetowej fundacji: www.nautilus.org.pl.

ADAM BALCERZAK

a.balcerzak@nowodworski.info

Fot. www.nautilus.org.pl

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *