ZAPROSZENIE. Polowanie na Matkę – promocja książki Moniki Rogozińskiej 

2017-11-06 9:09:04

Już w najbliższą środę (5.11) o godzinie 19:00 w Centrum Prasowym przy ul. Foksal 3/5 w Warszawie odbędzie się spotkanie z autorką książki pt. “Polowanie na Matkę” oraz przeorem Jasnej Góry o. Marianem Waligórą. Spotkanie poprowadzi Piotr Legutko

Monika Rogozińska  – Polowanie na Matkę

Dostałam niespodziewanie od Ojców Paulinów zaproszenie do zmierzenia się z Górą Gór: Jasną Górą. Podjęłam wyzwanie. Praca nad „Polowaniem na Matkę” okazała się najtrudniejszą i najpiękniejszą moją podróżą.

 Monika Rogozińska – dziennikarka, alpinistka, przewodnik i ratownik TOPR, współzałożycielka i wieloletnia prezes Polskiego The Explolers Club, autorka wielu publikacji o tematyce górskiej, w swojej najnowszej książce  podejmuje temat niezwykłych i dramatycznych wydarzeń z drugiej połowy XX wieku, które doprowadziły do  uwięzienia cudownego wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej, a następnie do upadku systemu komunistycznego w Polsce.

 

Wydawnictwo Paulinianum, zamówienia: www.ksiegarniajasnagora.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. Adam odpowiedz

    Fajna książka. Byłam na spotkaniu. Ciekawa osoba ta autorka. Książka też niczego sobie. Opowiada ciekawą historię związaną z obrazem MB Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *