Zarządzanie nieruchomością z piaszczystej plaży

2017-06-28 1:07:20

Większość inwestorów marzy o tym, by ich projekty zarabiały same. Dzięki temu możemy uzyskać niezależność. Rynek nieruchomości to jedna z najczęstszych form inwestowania. Jest prosty, nie wymaga ogromnych nakładów finansowych i od lat utrzymuje względną stabilność. Zarządzanie nieruchomością ogranicza jednak czas i miejsce naszego pobytu,, zmusza do regularnych kontroli i nagłych interwencji. Jeśli chcielibyśmy naprawdę poczuć się wolni dzięki naszym inwestycjom możemy korzystać z facility management – działu usługowego zdobywającego w Polsce coraz większą popularność.

Nowe możliwości

Jeszcze niedawno ciężko było znaleźć firmę oferującą profesjonalne facility management. Większość oferowała tylko zarządzanie techniczne lub pobieranie opłat. Facility management powinno natomiast obejmować wszystkie kwestie związane z nieruchomością. Składa się na to kontakt z wynajmującymi, odpowiedzialność za rozliczenia, reakcja na sytuacje problemowe oraz decyzje w zakresie zarządzania technicznego. Oznacza to ciągły, najlepiej całodobowy dostęp petentów do biura firmy, w której wykupiliśmy facility management. To zasadnicza różnica między standardowym zarządzaniem nieruchomością a nowoczesnych pojęciem facility management wprost z krajów zachodnich. Właśnie ciągły dostęp oferowanych usług jest niezbędny byś mógł zapomnieć o świecie i oddać się wakacyjnym szaleństwom.

Profesjonalizm i możliwości

Facility management proponowany przez duże, doświadczone firmy to bardzo specjalistyczna usługa. Aby realizować usługi w tym zakresie niezbędne jest posiadanie wyszkolonych ekip serwisowych, najnowszego sprzętu i wymaganych dokumentów, jak np. autoryzacje renomowanych firm. Dzięki facility management każdy inwestor ma więc dostęp do tego, co zwykle sięga poza możliwości jednego człowieka. Organizacja tylu ludzi i urządzeń w krótkim czasie jest niewykonalna. Dlatego nawet jeśli wolisz wydawać dyspozycje dotyczące przebiegu prac i mieć pełną kontrolę czy kontakt z wynajmującymi, wsparcie zespołu zajmującego się facility management będzie nieopisaną ulgą. Realizacje prac remontowych i pomoc przy awariach będą mogły zająć Ci kilkanaście minut zamiast kilku dni.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *