PUŁTUSKI. Zatrzymali poszukiwane dwie osoby

2023-03-03 4:00:47

W trakcie pełnienia służby policjanci nie tylko reagują na zgłaszane interwencje, ale także realizują polecenia i nakazy sądu. Tylko w czwartek, podczas wykonywania takich czynności, funkcjonariusze zatrzymali 2 osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości

Pierwszego z poszukiwanych, 65-letniego mieszkańca powiatu pułtuskiego, zatrzymali policjanci z Posterunku w Pokrzywnicy. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 3 miesięcy pozbawienia wolności. 65-latek został doprowadzony do komendy, skąd trafi do zakładu karnego, gdzie spędzi teraz najbliższe miesiące.

Kolejny zatrzymany to 25-letni mieszkaniec powiatu pułtuskiego, który był poszukiwany do odbycia kary 254 dni pozbawienia wolności. Zatrzymany mężczyzna, po wykonanych czynnościach, zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe miesiące zgodnie z orzeczonym wyrokiem.

Policjanci każdego dnia sprawdzają miejsca, gdzie mogą ukrywać się osoby poszukiwane, a ich zatrzymanie w wielu przypadkach jest tylko kwestią czasu.

Autor: sierż. Renata Soból

Podobne artykuły

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *