Zatrzymany po pościgu za kradzież

2016-06-06 12:21:23

W ręce policjantów z komisariatu w Jabłonnie trafił 27-latek podejrzany o kradzież budowlanych stempli. Mężczyzna po pościgu został zatrzymany i usłyszał zarzut kradzieży. Michał F. przyznał się do przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

Zaledwie kilka minut trwała policyjna akcja zatrzymania sprawcy kradzieży stempli budowlanych z jednej z posesji w Chotomowie. Skierowani na miejsce przestępstwa funkcjonariusze miejscowego komisariatu zauważyli uciekającego mężczyznę po pościgu 27-latek został zatrzymany.

Wszystko zaczęło się od tego, że czujny sąsiad zawiadomił właściciela posesji z domem w budowie, że ktoś prawdopodobnie kradnie jego elementy budowlane. Właściciel od razu powiadomił policję. Kiedy załoga pojawiła się na miejscu zdarzenia Michał F. zaczął uciekać samochodem forsując ogrodzeniową siatkę. Po pościgu policjanci zatrzymali 27- latka, a stemple budowlane o wartości 600 zł wróciły do właściciela.

Karany już w przeszłości Michał F. za przestępstwo kradzieży z włamaniem usłyszał teraz zarzut kradzieży. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa i dobrowolnie poddał karze.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *