ZEGRZE. Przez brawurę okaleczył młodego mężczyznę

2019-06-27 8:57:24

 

Płynący jacht staranował motorówkę i uciekł z miejsca zdarzenia. Poszkodowany mężczyzna z otwartym złamaniem prawej ręki wymagał transportu helikopterem


Okres wakacyjny to wspaniały czas do wypoczynku nad wodą. Niestety nie zawsze, o czym przekonał się Pan Karol.

Wpłynął w Nas jacht

Do zdarzenia doszło w minioną środę (19 czerwca) kilka minut po godz. 19.20 na Jeziorze Zegrzyńskim. Jak relacjonuje w poście na Facebooku poszkodowany: „Gdy byliśmy na materacu wodnym, nagle zobaczyliśmy zbliżający się jacht. Myślał że zdąży przepłynąć między nami, ale motorówka która nas ciągnęła przyspieszyła. Nie wyrobiła się i zostaliśmy staranowani.”

Złamanie otwarte i pozrywane ścięgna

W wyniku wypadku poszkodowany doznał złamania otwartego ręki, ma pozrywane ścięgna oraz nerwy, a także ranę otwartą od łokcia do połowy przedramienia. Zgodnie z informacjami zawartymi w opublikowanym poście rokowania lekarzy nie są optymistyczne. Młody mężczyzna najprawdopodobniej nie będzie miał czucia w palcu prawej ręki.

Sprawca uciekł

Jak się okazuje kierujący jachtem tuż po staranowaniu motorówki, przez którą był ciągnięty Pan Karol uciekł z miejsca zdarzenia. Zapytaliśmy policję o to zdarzenie, w odpowiedzi dowiedzieliśmy się, że znane są personalia użytkownika jachtu oraz prowadzone jest postępowanie w kierunku wypadku. Sprawą zajmują się policjanci z Komisariatu Policji w Nieporęcie.

QK

Komentarze

2 komentarze

  1. Pisać ze zrozumieniem odpowiedz

    Przepisy jasno określają pierwszeństwo na wodzie. Autorowi tego artykułu wyraźnie pomieszaly się role poszkodowanego i sprawcy. 😉

  2. Victor odpowiedz

    Bandziorka z szos i ulic przenosi się na akweny wodne. Ludzie z nadmiarem kasy nie mieszczą sie w ramach dla zwykłych ludzi i pokazują, że maja innych za nic.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *