Facebook

ZEGRZE/WIELISZEW. Utonięcie w Jeziorze Zegrzyńskim

2018-06-11 12:03:50
 
W sobotę (9.06) około godziny 17.00 w Jeziorze Zegrzyńskim doszło do utonięcia 48-letniego mężczyzny. Nieznane są przyczyny tego śmiertelnego zdarzenia

Z informacji jakie udało nam się uzyskać od podkom. Emilii Kuligowskiej z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie wynika, że pływający w Jeziorze Zegrzyńskim, na wysokości Ośrodka Wypoczynkowego w Jachrance, 48-letni mężczyzna nagle znalazł się pod wodą i długo nie wypływał. Znajdujący się na brzegu zaniepokojeni znajomi 48-latka błyskawicznie o zdarzeniu poinformowali Legionowski WOPR, który wyłowił mężczyznę i przetransportował nieprzytomnego 48-latka na brzeg plaży w Wieliszewie. W trakcie trwania akcji reanimacyjnej wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. Na miejsce przyjechała  policja oraz prokurator.
Z rozmowy z szefem legionowskiej prokuratury, Ireneuszem Ważnym dowiedzieliśmy się, że prowadzone jest śledztwo z art. 155 Kodeksu karnego to znaczy nieumyślnego spowodowania śmierci. Ciało mężczyzny trafiło do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie, gdzie zostanie poddane sekcji zwłok, która wyjaśni dokładne przyczyny śmierci mężczyzny.
Fot. Mariusz Sobieszek

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *