Facebook

Znamy datę otwarcia

2016-07-29 9:18:49

Budowa Galerii Handlowej HIT o powierzchni użytkowej ponad 15 tys. mkw. przebiega zgodnie z planem. Mimo to otwarcie kolejny raz przesunie się i nie nastąpi ono 25 sierpnia.

-Wynajmujący przesuwa  datę otwarcia Galerii Hit w Nowym Dworze Mazowieckim z powodu trwających prac adaptacyjnych lokali niektórych najemców. Dzięki zmianie daty, mieszkańcy od momentu otwarcia cieszyć się będą mogli szeroką ofertą oraz sklepami, które zaprezentują się w zupełnie nowych konceptach, co mamy nadzieję, wpłynie na osiągniecie jeszcze większej satysfakcji z zakupów– tłumaczą przedstawiciele galerii.

Od 21 maja natomiast, klienci mogą korzystać z oferty duńskiej sieci salonów z artykułami wyposażenia mieszkań – Jysk, która otworzyła sklep w parku handlowym przy Galerii HIT.

Oficjalne otwarcie galerii handlowej HIT nastąpi 7 października. Przedstawiciele galerii zapewniają, że jest to już data ostateczna i nie ulegnie zmianom.

Jak już wcześniej informowaliśmy w Centrum Handlowym Hit nie zabraknie takich sklepów i punktów usługowych, jak: Carrefour, H&M, CCC, Rossmann, Play, Empik, Smyk, Telepizza, McDonald`s i stacja Lotos itd. W środku obiektu znajdą się jeszcze dwie restauracje oraz kawiarnia i lodziarnia.

HIT zaoferuje też szeroką ofertę usługową – aptekę, punkt z prasą, biuro podróży, salony telefonów komórkowych, pralnię, salon fryzjerski, myjnię samochodową. Nieoficjalnie mówi się też, że jest tam szansa na kino.

Tygodnik Nowodworski

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *