Znęcała się nad matką

2016-07-13 11:19:45

Funkcjonariusze legionowskiej komendy zatrzymali 35-letnią kobietę, która podejrzana jest o znęcanie się psychicznie i fizyczne nad matką, z którą mieszkała. Policjanci zaalarmowani o kolejnej awanturze umieścili podejrzaną o przemoc w rodzinie w policyjnym areszcie oraz skierowali materiały postępowania do miejscowej prokuratury. Ta postanowiła wobec 35-latki zastosować policyjny dozór, nakaz niezwłocznego opuszczenia miejsca zamieszkania oraz zakaz kontaktu z pokrzywdzoną.

Policjanci z Legionowa otrzymali zgłoszenie o przemocy domowej do której dochodziło w jednym z legionowskich mieszkań. Pokrzywdzona 71-letnia kobieta zeznała, że w jej mieszkaniu od lat dochodziło do aktów przemocy psychicznej i fizycznej. 35-letnia córka, z którą mieszkała sparaliżowana kobieta, podejrzana jest o używanie wobec matki słów obelżywych, bicie ją po całym ciele, a także grożenie pozbawieniem życia. Wszystko wskazuje na to, że córka schorowaną kobietę ciągnęła za włosy i utrudniała jej korzystanie z toalety i kuchni.

Policjanci zatrzymali 35-latkę i umieścili ją w policyjnej celi. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy funkcjonariusze złożyli w Prokuraturze Rejonowej w Legionowie. Jak się okazało kobieta już wcześniej miała stawiane zarzuty w sprawie znęcania się nad matką. Prokurator zadecydował o zastosowaniu wobec 35-latki policyjnego dozoru, nakazał natychmiastowe opuszczenie miejsca zamieszkania oraz kontaktowania się z pokrzywdzoną. Kobiecie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Legionowo

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *