ZOSTAŃ INNOWATOREM JUTRA!

2019-10-30 2:14:51

W polskich firmach drzemie nieuwolniony potencjał innowacji. Pomożemy go rozwinąć udzielając bezpłatnej analizy przedsiębiorstwa pod kątem możliwości zwiększenia jego innowacyjności, w ramach projektu Innovation Coach „Wspieramy przedsiębiorców w rozpoczęciu działalności B+R+I”.

Innovation Coach to instrument wsparcia dla tych przedsiębiorców, którzy nie mają doświadczenia w pozyskiwaniu środków na działania B+R+I, w szczególności ze środków PO IR i Horyzont 2020 i nie prowadzili samodzielnie lub prowadzili tylko w ograniczonym zakresie projekty B+R+I. Jest to druga ścieżka instrumentu Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt realizowanego przez Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju.

Ponadto przedsiębiorcy będą mogli skorzystać z działań wspierających w postaci info days, w 16 miastach w Polsce. W trakcie info days będzie można dowiedzieć się więcej o projekcie Innovation Coach. Więcej o Innovation Coach – II ścieżka instrumentu Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt: www.innovationcoach.pl

Więcej o Wstępnej Weryfikacji Pomysł na Projekt – I ścieżka instrumentu Sprawdzimy Twój Eksperymentalny Pomysł na Projekt: www.poir.gov.pl/step.

Zapraszamy do współpracy: przedstawicieli Samorządów lokalnych, Stowarzyszeń i Związków Pracodawców, Powiatowe Urzędy Pracy itd. Oferujemy możliwość przeprowadzenia warsztatów dotyczących oferty projektu oraz konsultacji z firmami w Państwa siedzibie.

Zapraszamy do kontaktu: Martyna Gatkowska, tel.: +48 728 518 206;

e-mail: martyna.gatkowska@innovationcoach.pl

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *