Facebook


RAJSZEW. Zwłoki kobiety w rzece

2018-04-11 1:17:44

Dwójka mieszkańców Legionowa podczas rowerowej przejażdżki wałem przeciwpowodziowym w okolicach Rajszewa zauważyła znajdujące się w Wiśle zwłoki kobiety. Policja i prokuratura ustalają personalia kobiety oraz przyczynę śmierci

W niedziele (8.04) około godziny 13:00 dwoje mieszkańców Legionowa udając się na spacer wałem przeciwpowodziowym przy Wiśle w Rajszewie zauważyło zwłoki kobiety. Przy użyciu gałęzi, zwłoki zostały wyciągnięte z wody, a na miejsce została wezwana policja, która o zdarzeniu poinformowała prokuraturę.

Nie znają tożsamości kobiety

Prokuratura Rejonowa w Legionowie rozpoczęła śledztwo w tej sprawie. Jak podaje prokurator rejonowy Ireneusz Ważny, prowadzone jest śledztwo z art. 155 Kodeksu karnego to znaczy nieumyślnego spowodowania śmierci. Znalezione w niedziele zwłoki nie zostały jeszcze zidentyfikowane. Nieoficjalnie jednak mówi się, że znalezione zwłoki mogą należeć do mieszkanki Warszawy.

Sekcja zwłok w tym tygodniu

Z rozmowy z szefem legionowskiej prokuratury wynika, że do śmierci kobiety doszło najdalej kilka dni temu. Wskazuje na to stan w jakim zostały wyłowione zwłoki. Ciało kobiety zostało przewiezione do Zakładu Medycyny Sądowej w Warszawie, gdzie oczekuje na sekcję zwłok, która ma się odbyć w połowie tygodnia. Dopiero po jej wykonaniu znane będą wstępne przyczyny śmierci kobiety.

QK

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *