Facebook


LEGIONOWO. BOSKO Legionowo – czyli punkt z lodami inny od wszystkich

2018-04-04 10:00:49

4Punktów z lodami w każdym mieście z pewnością nie brakuje. My postanowiliśmy się wyróżnić i zaproponować naszym klientom coś zupełnie nowego. Coś, czego nie znajdą w żadnej innej lodziarni.


Tworzymy bogatą bazę receptur – opracowaliśmy ponad 170 różnorodnych smaków – które oparte są wyłącznie o najlepszej jakości naturalne składniki. Jak ognia unikamy wszelkiego rodzaju chemii.

Chcemy, żeby nasi klienci wychodzili z uśmiechem na twarzy, a nie z bólem brzucha. Rozbudowane menu pozwala zadowolić każdego klienta, spełnia wymagania alergików oraz osób z nietolerancjami pokarmowymi.

 

Lody serwujemy tylko w dużych porcjach. Zdajemy sobie sprawę, że jeśli ktoś zdecydował się nam zaufać, to oczekuje solidnej dawki przyjemności. Klienci są mocno zdziwieni, że w atrakcyjnej cenie mogą dostać u nas tak wielką porcję.

 

Mamy w ofercie także Boską kawy z blendu ziaren, które sami wybraliśmy. Oferujemy także przepyszne gofry, desery lodowe, koktajle, herbaty, napoje oraz szejki lodowe.

Bardzo się cieszmy, że już niedługo także w Legionowie będzie BOSKO.
Rozpoczęliśmy działalność w 2015 roku jako lodziarnio-kawiarnia BOSKO w centrum Lublina. Od początku postawiliśmy na zadowolenie klientów. Dajemy z siebie wszystko, aby zapamiętali nasz lokal na długo i chętnie polecali go swoim znajomym.
Otwarcie 07.04.2018 (Sobota g.10:00) Godziny otwarcia – codziennie 10-20.

 

W związku z otwarciem BOSKO Legionowo zapraszamy Was do zabawy, szczegóły na naszym fanpage’u na facebooku – TUTAJ

Komentarze

1 komentarz

  1. Ordercustomessay odpowiedz

    Serio!?myślałem, że tylko ja tak mam z 13 wojownikiem. Ma ten film coś takiego dziwnego co lubię Pozdro zNYK! Lubiących to: 1 (to vote for this comment, please visit the site) http://essaywritekd.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *