Facebook
LEGIONOWSKI. Punkt Obsługi Klienta w Urzędzie

2018-03-26 7:30:22

 

W budynku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego przy Al. Solidarności w Warszawie powstał Punkt Obsługi Klienta (POK). Dotychczas z usług realizowanych w POK-u skorzystało ponad 4 tys. osób.

Punkt jest zlokalizowany na parterze w budynku MUW (przy wejsciu F. od Al. Solidarności). Obsługa odbywa się za pomocą systemu kolejkowego. W punkcie znajduje się kancelaria urzędu w tym biuro podawcze, rejestracje korespondencji, a duże wyświetlacze ułatwiają identyfikację właściwego pomieszczenia w celu załatwienia sprawy. W punkcie zlokalizowany jest też punkt, w którym jeden z pracowników odpowiada za kontakt z interesantami oraz umożliwia spotkanie z pracownikiem urzędu.
Największy nacisk położono na sprawne udzielanie informacji. W biurze podawczym można potwierdzić Profil Zaufany (służy on m.in. do podpisywania Jednolitego Pliku Kontrolnego i samodzielnego korzystania z wielu usług e-administracji). Interesanci chcący zapłacić za opłaty administracyjne w MUW w formie gotówkowej, jak i kartą płatniczą (przy użyciu terminala do płacenia) lub telefonem komórkowym (tj. smartfonem), mają te formy płatności do dyspozycji. W punkcie znajduje się również specjalnie przygotowane miejsce dla małych dzieci i ich opiekunów, w którym możliwe jest swobodne przewijanie, karmienie a także m.in zabawki. Inwestycja została zrealizowana w 2017 r. I jest w pełni przystosowana dla osób niepełnosprawnych.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *