NIEPORĘT. Zastępca Burmistrza w Wołominie – pierwsza ofiara wczorajszej nawałnicy

2018-06-22 11:38:15

 

W wyniku wczorajszej nawałnicy, śmierć poniósł 54-letni Robert Makowski, wiceburmistrz Wołomina. Mężczyzna został przygnieciony przez drzewo i doznał wielonarządowych obrażeń ciała

Jak podaje kom. Jarosław Florczak z legionowskiej Komendy Powiatowej Policji, do zdarzenia doszło około godz. 19.00  przy ul. Wojska Polskiego w Nieporęcie. Idący ulicą wiceburmistrz został przygnieciony przez złamany konar drzewa. W wyniku czego odniósł wielonarządowe obrażenia. Na miejscu interweniowało pogotowie, które przewiozło mężczyznę do szpitala Bródnowskiego. Niestety w wyniku obrażeń lekarzom, nie udało się uratować mężczyzny.

O przykrym zdarzeniu poinformowała Burmistrz Wołomina Elżbieta Radwan. „Mój zastępca Robert Makowski nie żyje. Szokująca informacja o Jego śmierci dotarła do mnie wczoraj późnym wieczorem.” Na terenie gminy Wołomin została ogłoszona żałoba, która potrwa do poniedziałku 25 czerwca. W tym czasie władze gminy nie będą uczestniczyły we wcześniej zaplanowanych wydarzeniach. To jedyna ofiara śmiertelna nawałnicy, która przeszła przez nasz powiat w czwartek 21 czerwca.

Red.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *