5 sprawdzonych prezentów świątecznych dla dziadka

2019-11-28 11:51:43
Kogo określa się mianem dziadka? Dziadek to niemalże drugi ojciec. To on uczy dziecko, w jaki sposób składać litery w słowa. On także pokazuje otaczającą przyrodę i opowiada o świecie. Dziadek uczy poruszania się po podwórku przy pomocy roweru. Jest on doskonałym nauczycielem i opiekunem najmłodszych pokoleń w rodzinie. Często zastępuje zapracowanych rodziców i bywa, że to on sprawuje właściwą pieczę nad maluchem.

Świat wydaje się przyspieszać na tyle, że młodzi niejako zapominają o przypadających co roku urodzinach, imieninach czy świętach. Wybierając prezent na święta dla dziadka, nie kierują się pragnieniem przypodobania się seniorowi, lecz chęcią szybkiego załatwienia kolejnego zadania na liście dziennych obowiązków. Życie dziadka zwalnia z każdym kolejnym rokiem, nie goni on już za dodatkowymi wrażeniami i osiągnięciami, a największą ufność pokłada w instytucji rodziny. Warto wybrać oryginalny i dobrze dopasowany prezent na święta dla dziadka. Poznaj 5 propozycji upominków zaczerpniętych ze stron sklepu internetowego Murrano.

1. Zestaw spersonalizowanych narzędzi

źródło: Murrano.pl

Zestaw narzędzi składa się z przyrządów przeznaczonych do wykonania codziennych napraw. Komplet domowego mechanika to wspaniały upominek dla dziadka, który uwielbia majsterkowanie. W skład zestawu wchodzą następujące przyrządy: szczypce boczne, uchwyt do kluczy, przedłużka do kluczy, adapter do kluczy nasadowych, komplet nasadek, zestaw bitów, śrubokręty precyzyjne, klucze imbusowe, rozwijana miarka, a także spersonalizowane etui.

2. Grawerowana zapalniczka plazmowa

źródło: Murrano.pl

Wygląd zapalniczek ewoluuje od lat. Współcześnie hitem sprzedaży jest zapalniczka elektryczna, do której użycia nie jest konieczne zastosowanie tradycyjnego paliwa. Tę wystarczy jedynie raz na bardzo długi czas ładować przy pomocy gniazdka sieciowego lub portu USB w komputerze. Zapalniczka plazmowa umożliwia rozpalenie ogniska nawet w trakcie trudnych warunków – silnego wiatru i nieustępliwych opadów deszczu.

3. Spersonalizowany wieszak na krawaty

źródło: Murrano.pl

Dawniej krawaty przechowywane były w szufladzie wraz z bielizną, w pudełku lub doczepiano je do standardowego wieszaka na odzież. Grawerowany wieszak na krawaty to upominek, dzięki któremu zabezpieczysz i przechowasz całą kolekcję krawatów.

4. Szklana karafka

źródło: Murrano.pl

Szklana karafka to upominek, w którym współcześnie nie umieszcza się tylko whisky, ale również wino, nalewkę, sok czy wodę. Karafka z okolicznościowym wzorem i piękną dedykacją ozdobi świąteczny stół. Wybierz właściwą grafikę, a my naniesiemy ją na szklane naczynie przy pomocy techniki laserowej.

5. Srebrny obraz z wizerunkiem świętego papieża, Jana Pawła II

źródło: Murrano.pl

Postać świętego Jana Pawła II wpłynęła na rozwój duchowy wielu pokoleń ludzi, którzy doświadczyli jego działalności, a także wsłuchiwali się w wygłaszane nauki. Wiara od dawna była tym, co pokrzepiało strapione serca i motywowało do działania. Ufność wobec wyroków Boga to do dziś cecha licznej grupy osób wierzących. Wiara pomaga przetrwać najtrudniejsze chwile, do których zalicza się rozłąkę z bliskimi, chorobę czy śmierć. Przekonanie, że życie ziemskie jest jedynie czasem próby, przystankiem na drodze ku trwaniu w wiecznej szczęśliwości, niejednokrotnie ułatwia pogodzenie się z obecnym losem. Upominek ten wzbogacić możesz dedykacją wygrawerowaną na metalowej płytce umieszczonej na ramce chroniącej obraz.

Najlepszy prezent na święta dla dziadka wybierzesz spośród upominków dodatkowo zdobionych przez grawerowaną dedykację. Czułe słowa, osobiście opracowany tekst życzeń będą tym, co dziadek zapamięta na długo.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *