LEGIONOWO. S3 znowu do Lotniska Chopina

2023-03-11 7:56:49

Od niedzieli, 12 marca zmieni się kolejowy rozkład jazdy. Wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej wszystkich linii oraz Kolei Mazowieckich.

Zmiany w kursowaniu pociągów Szybkiej Kolei Miejskiej wszystkich linii spowodowane są przebudową Warszawy Zachodniej i linii kolejowych Warszawskiego Węzła Kolejowego. Na stacji Warszawa Zachodnia dla ruchu regionalnego i aglomeracyjnego oraz przejazdu przez podmiejską linię średnicową przeznaczony będzie nadal wyłącznie peron nr 2. Ponadto, w ramach kolejnego etapu prac, na linii radomskiej pomiędzy Warszawą Zachodnią i Alejami Jerozolimskimi oraz na linii grodziskiej, pomiędzy Warszawą Zachodnią i Włochami, ruch pociągów podmiejskich będzie prowadzony wyłącznie po jednym torze w obu kierunkach. Zmienią się także rozkłady jazdy Kolei Mazowieckich.

S3 wraca na Lotnisko Chopina

12 marca pociągi linii S3 powrócą na Lotnisko Chopina. W dni powszednie do stołecznego portu lotniczego pojedzie 18 par pociągów. Część z nich, podobnie jak dotychczas, dotrze do Radzymina, a pozostałe do Wieliszewa, Legionowa Piasków lub Legionowa.

W dni wolne od pracy wszystkie pociągi SKM S3 będą kursowały do i z Legionowa Piasków. Podobnie, jak w dni powszednie, 18 par dotrze na Lotnisko Chopina.

Rozkład jazdy poniżej:

Kliknij, aby powiększyć

Źródło: wtp.waw.pl

Komentarze

1 komentarz

  1. Olaf odpowiedz

    O i świetnie, ja akurat korzystałem z tego połączenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *