LEGIONOWO. Areszt za marihuanę

2016-08-25 2:07:05

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zabezpieczyli środki odurzające w postaci prawie 60 gramów marihuany. Funkcjonariusze zatrzymali w tej sprawie dwóch 22 – letnich mężczyzn – Dominika K. i Tomasza S. Mężczyźni usłyszeli zarzuty posiadania narkotyków. Sąd wobec Dominika K. zastosował 3 miesiące aresztu.

Policjanci wpadli na trop dwóch mężczyzn, którzy w jednym z muzycznych studiów nagrań na terenie powiatu legionowskiego mieli przechowywać narkotyki.

Policjanci zaczęli obserwować to miejsce. Po pewnym czasie przed budynkiem zauważyli dwóch mężczyzn – Dominika K. i Tomasza S. Weszli za nimi do studia i przeszukali pomieszczenie, w którym znaleźli torebki foliowe z marihuaną o łącznej wadze prawie 60 gramów. Ponadto zabezpieczyli dwie wagi elektroniczne, służące prawdopodobnie do porcjowania narkotyków.

W toku dalszych czynności procesowych w miejscu zamieszkania Tomasza S. policjanci zabezpieczyli kolejne 3 gramy suszu roślinnego.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego śledczy przedstawili mężczyznom zarzuty posiadania środków odurzających. Legionowski Sąd Rejonowy na wniosek prokuratora oraz policjantów prowadzących sprawę zastosował wobec Dominika K. tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Oprac. (mc)

Fot. www.flickr.com

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *