Baw się w Sopocie! Kilka pomysłów na udany wieczór

2020-02-07 10:01:06

Sopot to znana w całym kraju mekka imprezowiczów. Dla szalonej zabawy w tym mieście mieszkańcy Trójmiasta rezerwują wieczory i weekendy, a turyści są skłonni przemierzyć Polskę. Oto kilka możliwości spędzenia czasu w Sopocie w rozrywkowym stylu. Daj się zainspirować!

Zabawa w kurorcie niejedno ma imię. Może oznaczać koncert w wykonaniu gwiazd muzyki, taniec na klubowym parkiecie lub spotkanie przy piwie. Nieważne, jaki scenariusz wybierzesz na swój wymarzony wieczór. Położony w centrum nocnego życia apartament w Sopocie da ci niezależność i pełnię możliwości do zrealizowania planu tak, jak chcesz.

Spędź wieczór w stylowym barze

Zaledwie kilkuminutowy spacer będzie dzielił twój apartament od popularnych cocktail barów na deptaku Bohaterów Monte Cassino oraz w jego okolicy. Zajrzyj do nich, gdy nabierzesz ochoty na spotkanie z przyjaciółmi lub nawiązanie nowych znajomości przy niebanalnie skomponowanym drinku. Oryginalne whiskey, francuskie szampany, egzotyczne koktajle z różnych zakątków świata to tylko niektóre smaki, które serwują tutejsze lokale.

Baw się w wielkim stylu

Jeśli długie rozmowy przy barze nie są tym, czego oczekujesz od wieczoru w Sopocie, może zdecydujesz się wejść na parkiet w którymś z klubów. Długą tradycją i renomą przyciągają: słynny SPATiF – miejsce spotkań artystów i przedstawicieli biznesu, najlepszy klub w Polsce Sfinks700 i działający od 20 lat klub Atelier. Poza tym znajdziesz tu szykowne i eleganckie lokale o zaskakującej koncepcji. Co powiesz na zabawę w rytmie weselnych przebojów w Gorzko Gorzko albo noc w klubie Wtedy w atmosferze groteski i absurdu rodem z Monty’ego Pythona? Wybierz miejsce dla siebie i daj się zaskoczyć.

Szukaj niecodziennych doświadczeń

W sezonie letnim Sopot zamienia się w polską stolicę muzyki. Liczne koncerty odbywają się m.in. w Operze Leśnej i Klubie Muzycznym Scena. To jednak niejedyny powód, dla którego warto latem opuścić apartament w Sopocie. Zabawą w nieco spokojniejszym stylu kuszą bary i restauracje przy plaży, w których serwuje się różnego rodzaju alkohole. Usiądź na złotym piasku, zachwyć się widokiem na spektakularny zachód słońca i ciesz chwilą. Wcześniej możesz jeszcze napić się piwa na najwyższym piętrze Domu Zdrojowego z widokiem na Bałtyk.

Daj się ponieść nocnemu życiu

W Sopocie łatwo zapomnieć o codzienności i poddać atmosferze wszechogarniającej zabawy. Wystarczy, że pojawisz się w centrum miasta, a ono na pewno zainspiruje cię do spędzenia czasu w wyjątkowy sposób. Wiele firm oferuje wynajem apartamentów w Sopocie, z których szybko wpada się w wir szalonej imprezy na popularnym Monciaku i w jego najbliższym sąsiedztwie. Zaledwie 500 m od deptaka Bohaterów Monte Cassino znajduje się przestronny i nowocześnie urządzony apartament w Sopocie sieci Flats for Rent. Tu w klimacie domowej imprezy można zacząć zabawę. Później wystarczy już tylko dać się poprowadzić niepowtarzalnej atmosferze Sopotu – najbardziej rozrywkowego kurortu w Polsce.

undefined

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *