BIEGI. Rekord popularności

2015-10-27 2:13:48

W dniu 25 października odbyła się już XIII edycja Serockiego Biegu Niepodległości. Biegacze rywalizowali na dystansie 5 i 10 kilometrów, natomiast nordicowi chodziarze pokonywali trasę 5 km. Wcześniej jednak odbyły się biegi dziecięce, młodzieżowe oraz bieg rodzinny.

 

W czasie imprezy biegowej zostały wręczone nagrody i dyplomy za udział w konkursie „Serock na sportowo w czterech porach roku”. Na sam koniec imprezy odbyło się losowanie atrakcyjnych nagród ufundowanych przez naszych sponsorów.

Impreza pobiła dotychczasowe rekordy popularności. Szacuje się, że we wszystkich biegach zorganizowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Serocku wzięło udział ok 850 osób. Licznie dopisały dzieci, a także młodzież nie tylko ze szkół z terenu naszej gminy, ale również z innych rejonów. Cieszy nas to, iż bieganie staje się coraz bardziej popularne, jak również to, że coraz więcej mieszkańców naszej gminy zostało „zarażonych” sportem. Kolejny raz miło nam było gościć silną grupę sportową Stowarzyszenia SMS ze Skubianki wraz z siostrą Agatą i jej podopiecznymi z Towarzystwa Opieki nad Ociemniałymi w Laskach.

UMiG Serock

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *