CHOTOMÓW. Samobójstwo przyczyną śmierci poszukiwanej 32-latki

2022-01-26 11:23:13

We wtorek (25 stycznia) legionowskie służby ratunkowe dostały informację o 32-letniej kobiecie, która wyszła z domu i mogło jej grozić niebezpieczeństwo

Jak udało nam się dowiedzieć, o zaginięciu kobiety około 22.00 poinformowała rodzina 32-latki. Ze zgłoszenia wynikało, że kobiecie mogło grozić niebezpieczeństwo.
W poszukiwania prócz policji zaangażowano również psy z Ochotniczej Staży Pożarnej Jednostki Ratownictwa Specjalistycznego Legionowo.
Około godz. 23.30 ciało kobiety zostało zlokalizowane na terenach leśnych w Chotomowie. Pomimo rozpoczętej przez policję reanimacji kobiety nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.
Jak udało nam się dowiedzieć od Katarzyny Skrzeczkowskiej z Prokuratury Okręgowej  Warszawa Praga postępowanie w tej sprawie z art. 151 kodeksu tzn. samobójstwo karnego zostanie umorzone. Śledczy stwierdzili, że do śmierci kobiety nie przyczyniły się osoby trzecie.

Jeśli potrzebujesz pomocy, porozmawiaj otwarcie o problemach z osobą, której ufasz, zadzwoń Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży – 116 111 (całą dobę)  albo Kryzysowy Telefon Zaufania (od 14.00 do 22.00) – 116 123 lub wejdź na stronę www.pokonackryzys.pl.

 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *