Czy preparaty na spalanie tkanki tłuszczowej hamują również apetyt, łaknienie

2019-06-28 11:14:55
Chcesz schudnąć, ale wciąż Ci się nie udaje? Przyczyną Twoich niepowodzeń jest najprawdopodobniej spożycie zbyt wielu kalorii – po prostu za dużo jesz w stosunku do wydatkowanej w ciągu dnia energii. Przydałoby się ograniczenie apetytu, tylko jak to zrobić? Czy zakupienie spalacza tłuszczu jest dobrym rozwiązaniem?

Kluczowe spożycie kalorii

Choć wokół odchudzania narosły liczne mity i półprawdy, to w praktyce mechanizm zrzucania zbędnych kilogramów jest prosty i polega na tym, żeby spożywać mniej kalorii, niż się wydatkuje w ciągu dnia. Rezultatem jest ujemny bilans kaloryczny, który stanowi przepustkę do szczuplejszej sylwetki. Oczywiste jest więc to, że objadanie się i niekontrolowane podjadanie nie służą odchudzaniu.

Zajadanie się słonymi przekąskami (np. chipsy, krakersy, paluszki), słodyczami czy picie kolorowych napojów z dużą ilością cukru to najprostsza droga do przybrania na wadze. Oczywiście zjedzenie kilki paluszków, chipsów czy ciastek raz na tydzień nie zrujnuje odchudzania, jednak jeśli porcje będą większe i spożywane częściej oraz regularnie, z pewnością utrudni lub wręcz całkowicie uniemożliwi to skuteczne zrzucanie zbędnych kilogramów.

Wniosek jest zatem prosty: jeśli nie możesz schudnąć, po prostu jedz mnie lub więcej się ruszaj. Dzięki aktywności fizycznej spala się bowiem więcej kalorii niż podczas standardowych, codziennych czynności, dzięki czemu można spożywać nieco więcej jedzenia. Wciąż jednak objadanie się jest bardzo groźne dla sylwetki, nawet jeśli często się biega, jeździ na rowerze czy pływa. Trzeba więc zawalczyć z apetytem i poskromić łaknienie – czy spalacze tłuszczu są w tym pomocne? Suplement Redox Hardcore udowadnia, że jak najbardziej.

Dobry spalacz tłuszczu na pomoc

Redox Hardcore to najnowszy spalacz tłuszczu od SFD. Zalicza się go do najlepszych produktów w swojej kategorii ze względu na wysoką skuteczność działania połączoną z całkowitym bezpieczeństwem dla organizmu. W jaki sposób pomaga kontrolować i obniżyć apetyt? To zasługa dwóch składników: ekstraktu z tamaryndowca malabarskiego i ekstraktu z szafranu. Jeśli chodzi o ekstrakt z tamaryndowca malabarskiego, zawiera on kwas hydroksycytrynowy (HCA), który z powodzeniem hamuje głód i na dłużej zapewnia uczucie sytości. Podobnie działa ekstrakt z szafranu.

Dzięki tym dwóm składnikom Redox Hardcore sprawia, że nie chce Ci się jeść tak bardzo jak wcześniej. Nie chodzisz z pustym brzuchem godzinę czy dwie po posiłku i nie myślisz wciąż o jedzeniu, co jest niezwykle ważne w trakcie odchudzania. Możesz się skupić wyłącznie na swoim celu i zapomnieć o napadach łaknienia, w efekcie których rzucasz się na czekoladę, chipsy czy wafelki, zajadając się nimi w niekontrolowany sposób. W walce o szczuplejszą sylwetkę pomaga Ci również dodawany do suplementu fałdomierz, czyli proste w obsłudze narzędzie, które pozwala na zmierzenie poziomu tkanki tłuszczowej w wybranym miejscu na ciele.

Komentarze

1 komentarz

  1. Buka odpowiedz

    Pierwszy raz słyszę o ekstrakcie z szafranu w składzie suplementu na odchudzanie 🙂 Brzmi bardzo ekskluzywnie i pewnie ma też wpływ na cenę produktu 🙂 Jestem bardzo ciekawy jego działania.
    Już kilka takich specyfików wypróbowałem i uważam, że najlepiej działają te które zaspokajają apetyt, a jednocześnie wpływają na przyspieszenie metabolizmu. Czyli najlepsze składniki to jak dla mnie błonnik i kofeina. Ale chętnie wypróbuję i ekstrakt z szafranu 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *