Egzotyczne wycieczki? Tylko ze sprawdzonym biurem podróży

2021-02-11 11:58:54

Podróżowanie w obecnych czasach nie jest ani łatwe, ani przewidywalne. Notorycznie odwoływane loty czy rezerwacje hotelowe mogą nieźle namieszać nawet w najlepszych planach. Dlatego warto powierzyć swoje wakacyjne marzenia sprawdzonemu biurowi podróży, które zadba o każdy szczegół wycieczki i zgasi pożary, o których nawet nie będziesz wiedział.

Dzięki temu można liczyć na udane wakacje nawet w niesprzyjających czasach. Polecamy postawić na biuro, które specjalizuje się w podróżach szytych na miarę i potrafi przygotować ofertę dla najbardziej wymagającego klienta.

Plusy podróżowania z biurem podróży

Podróżowanie z biurem podróży daje ogromny komfort psychiczny, bo cała odpowiedzialność za przygotowanie i opracowanie idealnego planu podróży, zarezerwowania biletów lotniczych, założenia rezerwacji hotelowych czy zamówienia samochodu lub przewodnika spoczywa na pracownikach biura. Dobre biuro podróży jest także na bieżąco z dynamicznie zmieniającą się sytuacją na świecie i informuje klientów o różnych opcjach, jeśli pierwotny plan nie wypali, np. dany kraj czasowo zamknie swoje granice lub z dnia na dzień wprowadzi jakieś wymaganie.

Podróże szyte na miarę to bardzo sensowne rozwiązanie, ponieważ takie oferty cechuje elastyczność i dostosowanie pod klienta w 100%! Nie ma także ryzyka, że jeśli „coś się wysypie”, cały wyjazd zostanie odwołany, bo w takiej sytuacji biuro zrobi wszystko, żeby znaleźć inną opcję i doprowadzi wakacje do skutku. W takich ofertach można liczyć na luksusowe i butikowe hotele, a nie masowe molochy, które mają po kilka tysięcy pokoi i trzeba z wyprzedzeniem rezerwować leżak na wydzielonej plaży… wbrew przekonaniom niektórych, biuro podróży, które specjalizuje się w wycieczkach szytych na miarę, daje ogromną wolność klientom, a także inspiruje ich pomysłami na hotele, wycieczki czy kierunki, jeśli ci nie do końca wiedzą, czego tak naprawdę chcą.

Z takim biurem może podróżować dosłownie każdy – czy to para, czy rodzina, osoby samotne czy niepełnosprawne. Biuro podróży zajmuje się wszystkimi formalnościami lub pomaga w ich dopełnieniu (nie każde biuro pośredniczy przy wyrabianiu wizy, jednak chętnie pomaga w tym procesie lub kieruje do osób, które zajmują się tym zawodowo), załatwia też ubezpieczenie podróżne w takim standardzie, w jakim pragnie tego klient.

Podróże szyte na miarę

Jednym z takich biur jest Planet Escape, które imponuje szeroką ofertą. Z tym biurem podróży można dosłownie polecieć lub pojechać w każdy zakątek świata w bardzo dobrym lub luksusowym standardzie. Zaczynając od kierunków egzotycznych, czyli podróży do rozmaitych krajów w Azji Południowo Wschodniej – od popularnej Tajlandii, Wietnamu, Laosu, Sri Lanki, Kambodży czy Indonezji (gdzie na każdy kraj przypada po kilka przykładowych ofert i propozycje, jak można połączyć zwiedzanie), przez Chiny, Japonię i Indie, aż po Bhutan, Nepal, Koreę Południową czy Birmę (a to nie wszystkie propozycje ze strony głównej).

Polecamy w szczególności podróż do Nepalu i Bhutanu – przykładowa oferta zdecydowanie wyróżnia się na tle ofert z innych polskich biur podróży. To biuro oferuje także wycieczki po Azji Centralnej oraz Bliskim Wschodzie – co jest prawdziwą gratką dla miłośników kultury arabskiej, orientalnej atmosfery i niezwykłego klimatu.

Dostępne są wycieczki do krajów, takich jak: Uzbekistan, Sudan, Oman, Egipt (w wersji ekskluzywnej, dalekiej od tego, co proponują agencyjne biura podróży), Iran, Jordania, Liban i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Z tej grupy na pewno interesującą i nietypową wycieczką jest ta do Sudanu, w której programie jest zwiedzanie starożytnych piramid Meroe z czasów faraonów nubijskich, stolicy Sudanu Chartum, pustyni Nubijskiej i miasta Karima, starożytnych grobowców Nuri i kuszyckich świątyń Musawwart Es-Sufra i Naqa – a wszystko to w asyście prywatnego przewodnika.

Przejdźmy dalej, dla miłośników rajskich wysp i wypoczynku na piaszczystych plażach, oferta biura pęka w szwach. Można w niej znaleźć wycieczki na niemal wszystkie Karaibskie Wyspy (m.in. na Antigua i Barbuda, Anguillę, Arubę, Bahamy, Barbados, Curacao, Dominikanę, Gwadelupę, Martynikę, Grenadę, Saint Lucię, Turks i Caicos czy Saint Kitts i Navis), a także do bardzo popularnych afrykańskich miejsc, takich jak na Malediwy, Mauritius, Seszele, Reunion czy Madagaskar. Jeśli chodzi o standardy, w ofercie dostępne są fenomenalne hotele, najlepsze na świecie, pięciogwiazdkowe i czterogwiazdkowe obiekty, a na życzenie klienta zakwaterowanie w homestayach, przytulnych pensjonatach i mniej prestiżowych hotelach, ale za to klimatycznych i prowadzonych z sercem.

Pracownicy biura podróżują po całym świecie i sprawdzają jakość świadczonych usług, więc można być pewnym zadowolenia z wyboru! W ofercie można znaleźć także mniej oczywiste kierunki, takie jak rejs po Antarktydzie i Grenlandię, a także wycieczki do wielu europejskich miejsc. Biuro oferuje także wakacje w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, a także odkrywanie niemal wszystkich możliwych krajów w Ameryce Południowej. Z tym biurem podróży możecie pojechać też w podróż dookoła świata!

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *