ANKIETA. Inwestycje ważne dla rozwoju naszej gminy?

2021-01-29 3:50:24

Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Waszej miejscowości. Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Waszym zdaniem są ważne dla rozwoju Waszej gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności.

ANKIETA

Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu „InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych”. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE. Projekt prowadzi Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej i Stowarzyszenie Gazet Lokalnych.

Komentarze

2 komentarze

  1. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

    Z zielonego Legionowa Romek i jego dworzanie zrobili miasto pełne asfaltu, betonu i smogu. Na zielonych terenach powstają kolejne blokowiska. Znalezienie miejsca do parkowania auta graniczy z cudem. Planowana budowa spalarni śmieci ten stan jeszcze pogorszy. Dojdą składowiska śmieci, robactwo, szczury i kolejki tirów pełnych śmieci z całej Polski. Czy do tego jeszcze potrzeba ankiety ??? Niech Romek zbuduje tą ekologiczną spalarnie śmieci przy swoim domu, skoro tak o nią zabiega.

  2. pergamutka odpowiedz

    ale siara, tera robita ankiete jak zabudowane blokami zasyfone smogiem smogogród i zadłuzne gmin z wiochy……Mikołaj juz byl i co z pustego wora tekturowe wekesle bez pokrycia widzieliście ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *