JABŁONNA. 2-latek poszkodowany w wypadku w Rajszewie

2023-08-04 11:05:39

W czwartek (3 sierpna) przed godz. 17.00 w Rajszewie przy skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i ul. Konwaliowej doszło do groźnej zderzenia. Był to kolejny wypadek w tym rejonie w ciągu tygodnia

Jak poinformował naszą redakcję sołtys Rajszewa Marek Sarnowski, samochód osobowy marki Honda jadący ul. Modlińską od strony Jabłonny w trakcie manewru skręcania w ul. Konwaliową został uderzony w tył przez jadący za nim samochód osobowy marki Toyota. Na miejscu działały wszystkie służby. Pojazdami podróżowały łącznie 4 osoby w tym 2-letni chłopiec, który po opatrzeniu przez Zespół Ratownictwa Medycznego został przetransportowany do szpitala na dalsze badania. Obydwa auta zostały zepchnięte z jezdni. Kierująca Toyotą została ukarana mandatem karnym oraz 10 punktami karnymi.

Kolejny wypadek

Przypomnijmy, to kolejny wypadek na tym odcinku w przeciągu niecałego tygodnia. W miniony czwartek (27 lipca) na przejeździe dla rowerów przy skrzyżowaniu ul. Modlińskiej i ul. Golfowej, pomimo reanimacji i wezwania śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego śmiertelnie potrącony został 47-letni rowerzysta. Kierujacy samochodem marki BMW, 27-latek został zatrzymany i usłyszał zarzuty spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym.

Mieszkańcy boją się o swoje życie

Sołtys wsi apeluje do jeżdżących w tym rejonie kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności. Ulica Modlińska (DW 630) szczególnie na odcinku między Rajszewem, a Skierdami słynie z wypadków drogowych, lądujących śmigłowców i kolizji z dzikim zwierzętami.

Komentarze

1 komentarz

  1. Danny odpowiedz

    Jeżdżę tą drogą codziennie, średni odstęp między samochodami to 3-4 m, a skręcający włączają kierunkowskaz w ostatniej chwili, za nim jedzie sznurek aut po 20-30 szt. jeden za drugim rano i to samo po południu i to w obie strony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *