JABŁONNA. Centrum ogrodnicze z Chotomowa wyprzedaje rośliny – powodem podwyżki cen gazu!

2022-02-08 6:21:23

Centrum Ogrodnicze „Chotomów” wyprzedaje swój cały asortyment roślin domowych. Rabaty sięgają aż do 40% Powodem tak radykalnego kroku jest rachunek za gaz dla centrum, który od nowego roku jest wyższy o 500%

Centrum ogrodnicze „Chotomów”, mieszczące się w Chotomowie przy ul. Chotomowskiej działa od 1999 r. Hala sklepu ma pow.10 tys. m2, ponad połowę zajmuje ekspozycja roślinna. Niestety od początku roku firma została dotknięta ogromną, bowiem aż 500% podwyżką ceny gazu. Przez tak drastyczną zmianę ceny właściciel Centrum ogrzewa jedynie wybrane części sklepu. To zmusiło przedsiębiorcę do wyprzedania wszystkich domowych roślin, które nie przetrwają zimy w tak ekstremalnych warunkach. Wyprzedaż zaczęła się 31 stycznia i ostatecznie skończy się we wtorek 8 lutego, w ofercie były: m.in. monstery, filodendrony, bananowce, draceny, opuncje, wilczomlecze. Jak informują właściciele sklepu na swoich profilach społecznościowych, odzew mieszkańców był ogromny. Pozostaje tylko jedno zmartwienie, co w przyszłych sezonach?

Paulina Nowicka

Komentarze

2 komentarze

  1. Andrzej odpowiedz

    Tak Polski Ład działa. I prezes NBP też dobrze przewidywał sytuację i w ogóle….
    Żeby nie powiedzieć tak działa Polski Ład….

  2. tadek odpowiedz

    Nie pomógł nawet polski ład, firma nie ma na ogrzewanie, bo winne wszystkiemu są te podwyżki opłat za prąd, benzynę, gaz i węgiel, które robi unia europejska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *