JABŁONNA. Dołącz do nowego zespołu Leroy Merlin w Jabłonnie

2018-12-05 5:46:59


Otwarcie nowego sklepu to nie lada wyzwanie i wielomiesięczne przygotowania, które dają ogromną satysfakcję. Szczególnie, jeśli sukces można dzielić ze zgranym i zaangażowanym zespołem. O tym, jak wygląda praca w powstającym sklepie Leroy Merlin w Jabłonnie i dlaczego warto stać się częścią jego zespołu, opowiadają pracownicy


– Anna, Tomasz oraz Justyna, którzy właśnie rozpoczęli rekrutację do swoich zespołów.
Kultura pracy, możliwość rozwoju, przyjazna atmosfera, bogaty pakiet socjalny, dobra opinia o pracodawcy – to najczęściej wymieniane zalety, które skłoniły pracowników do dołączenia do zespołu Leroy Merlin. „Na samym początku mojej pracy pozytywnie zaskoczyła mnie kultura firmy w budowaniu relacji międzyludzkich. Wszyscy zwracamy się do siebie po imieniu, dzięki temu atmosfera jest mniej formalna, a bardziej partnerska. Spotkałam tu fantastycznych ludzi, którzy z pasją i zaangażowaniem współtworzą sukces Leroy Merlin” – komentuje Anna, wspominając swoje pierwsze kroki w firmie. Teraz, jako kierownik Strefy Dekoracyjnej pracuje przy otwarciu nowego sklepu Leroy Merlin w Jabłonnie, gdzie dalej będzie mogła łączyć swoją pasję z codzienną pracą.

Zespół pasjonatów

Anna swoim doświadczeniem i pasją chce dzielić się ze swoim zespołem, który właśnie rekrutuje. „Szukam osób odpowiedzialnych, z pozytywnym nastawieniem do życia oraz lubiących ludzi i umiejących współpracować. Chcę, aby w naszym zespole znalazły się osoby interesujące się tematyką związaną z aranżacją wnętrz, mające wyczucie koloru i głowy pełne pomysłów. Jestem pewna, że wspólnie stworzymy pozytywną atmosferę, która sprawi, że codzienna praca pełna wyzwań, będzie dla nas przyjemnością” – podkreśla.
Osoby, których pasją jest ogród, chętnie widziałby w swoim zespole Tomasz – kierownik Działu Ogród w Leroy Merlin w Jabłonnie. Jak przyznaje Tomasz, w swojej pracy najbardziej lubi dynamikę. „Praca nie może być monotonna i polegać na powtarzalnych czynnościach i sytuacjach. Dział Ogród to właśnie dynamika, którą tak lubię. Wszystko zależy tu od sezonowości, a każdy dzień różni się od poprzedniego”. Choć Tomasz swoją przygodę z Leroy Merlin rozpoczął całkiem niedawno, branża DIY nie jest mu obca. Większość swojego zawodowego życia spędził właśnie na dziale ogrodniczym. „Leroy Merlin to zaufany pracodawca, szanujący swoich pracowników i dający im ogromne możliwości rozwoju oraz awansu. Z kolei dla klientów ma bogatą i atrakcyjną ofertę asortymentową, co dla mnie, jako kierownika działu, również wiele znaczy. Chciałem pracować w firmie, w której mogę zaproponować klientom jak najlepszą cenę za produkt, którego poszukują do swojego ogrodu” – podkreśla. „Nie ma lepszej nagrody niż zadowolony klient i satysfakcja z tego, że pomogliśmy rozwiązać jego problem” – dodaje.

Dobre relacje

Kontakt z klientami wysoko ceni sobie również Justyna, która w Leroy Merlin w Jabłonnie odpowiada za Dział Relacji. „Nasz dział będzie najliczniejszą ekipą w sklepie. Oprócz obsługi klientów na kasach, zajmujemy się budowaniem relacji z klientami i mieszkańcami na rynku lokalnym. Wiąże się z tym wiele aktywności zarówno sklepowych, jak i pozasklepowych. Cenię sobie pracę z ludźmi oraz taką pracę, w której dużo się dzieje. Praca w tym dziale daje mi możliwość robienia tego, co lubię” – podkreśla. „Budowanie od podstaw sklepu, działu, a co najważniejsze, zespołu jest ogromną przygodą, ale i sporym wyzwaniem” – mówi Justyna, która do zespołu sklepu dołączyła w sierpniu. „Od pierwszego dnia czułam się tak, jakbym pracowała w Leroy Merlin od dawna. Dzięki temu dużo łatwiej było mi pokonać drobne obawy pojawiające się pewnie u każdego z nas w nowej pracy. Bardzo ciepłe przyjęcie ze strony pracowników Leroy Merlin oraz ogromne chęci dzielenia się wiedzą na temat pracy bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły” – wspomina. Teraz te pozytywne emocje chciałaby przekazać dalej.
Kogo szuka do swojego zespołu? Osób komunikatywnych, lubiących pracę z ludźmi, skrupulatnych i odpowiedzialnych. Jak przyznaje, ją samą do pracy w Leroy Merlin przekonała możliwości rozwoju w strukturach firmy, atmosfera panująca wśród pracowników, stabilne warunki zatrudnienia oraz dobra opinia Leroy Merlin na rynku. „Leroy Merlin stawia na ludzi. Ogromne znaczenie ma rozwój pracowników. Dzielimy się wizją, wiedzą, władzą, ale również wynikami” – zaznacza Justyna. Co oznacza to w praktyce? „Każdy w zespole ma realny wpływ na funkcjonowanie działu, tym samym na jego wyniki i ostatecznie na sukces nagrodzony premią. Każdy z nas może także poprzez akcjonariat pracowniczy stać się współwłaścicielem firmy” – dodaje Tomasz.

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu Leroy Merlin w Jabłonnie,wejdź na stronę www.kariera.leroymerlin.pl i zaaplikuj.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *