JABŁONNA. Gminny Dzień Dziecka!

2021-05-28 7:13:32
W sobotę, 29 maja przy ul. Nadwiślańskiej 1 w Skierdach. odbędzie się Gminny Dzień Dziecka.  W programie imprezy, która rozpocznie się o godzinie 11:00, zaplanowane są m.in. rozgrywki sportowe, bezpłatne zajęcia i pokazy jazdy na deskorolkach oraz piknik rodzinny

Na Pumptracku rozegrane zostaną zawody w pompowaniu. Swoich sił może spróbować każdy! Zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych. Biuro zawodów startuje o godz. 11:00. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów i pobrania dokumentów wymaganych do uczestnictwa w rywalizacji: oświadczenie osoby dorosłej oraz zgoda rodzica lub opiekuna.
W niedzielę, 30 maja od godz. 13.00 do 18.00 zapraszamy do Chotomowa na ul. Piusa XI, gdzie na terenie przynależącym do Domu Dziecka odbędzie się Kolorowy Piknik Rodzinny.
1 czerwca o godz. 13.00 kontynuujemy zabawę w Gminnym Centrum Kultury w Jabłonnie. Od godz. 13.00 do 18.00 będziemy wspólnie bawić się na Kolorowym Pikniku Rodzinnym, podczas którego o godz. 16.00 zaprezentujemy zwycięski projekt Maskotki Gminnej. Dodatkową atrakcją będzie Mecz Samorządowców, który rozegrany zostanie na boisku Orlik w Jabłonnie o godz. 17.00. Każdy uczestnik wydarzenia będzie miał możliwość wykonania pamiątkowej fotografii w specjalnej przygotowanej do tego celu fotobudce.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *