JABŁONNA. NA CO SKARŻĄ SIĘ MIESZKAŃCY, czyli uskok, który zniszczy Ci podwozie

2021-11-18 6:35:56

Na internetowych legionowskich grupach mieszkańcy nie zostawiają suchej nitki na włodarzach gminy Jabłonna. Wszystko za sprawą wyrwy jaka powstała na ul. Zegrzyńskiej tuż przy skręcie w kierunku Nowego Dworu Maz. naprzeciwko budynku Urzędu Gminy


Jak rzeczą komentarze na wspomnianych wcześniej grupach, droga znajduje się w zarządzie DRÓG WÓJEWÓDZKICH, więc gmina, jako gmina nic nie może zrobić. Kiedyś na stronie Urzędu Gminy była opcja pt. Zapytaj Wójta, ale zniknęła. Za to podobno mieszkańcy dostali radę, żeby zgłosić naprawę drogi do zarządcy, czyli Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.
Bo przeciętny Kowalski, tudzież Nowak wie, kto zajmuje się łataniem dziur tu czy tam…
Inna sprawa, że zdaniem internautów to kolejna wyrwa, uskok czy dziura w tym miejscu. Więc miejsce jest jakby znane. W każdym razie zadaliśmy pytania do MZDW oraz Urzędu Gminy w sprawie naprawy drogi. Z uzyskanych z gminy odpowiedzi wynika, że „Urząd Gminy Jabłonna kilkakrotnie interweniował w tej sprawie i uzyskał zapewnienie, że uszkodzone miejsce zostanie naprawione w tym roku.”
W związku z tym do końca roku polecamy tuz przy skręcie z Jabłonny do Nowego Dworu Maz. zdjąć nogę z gazu.

red

Komentarze

2 komentarze

  1. Jan odpowiedz

    na co się skarżymy? mamy duży żal sami do siebie, uwierzyliśmy w banialuki o czynach. Gmina zadłużona po uszy, brak kompetencji na kazdym kroku i co najwazniejsze brak dostepu do informacji publicznej, a bezczelnosc przekracza wszelkie granice bo jak nazwac prominentnego działacza ktory na sesji powiedział ze lepiej zapłacic wszelkie kary a nie udzielac informacji spoleczenstwu i to jest rada reprezentujaca interes publiczny? czy raczej pilnuje interesu prywatnego

  2. Tolek odpowiedz

    widze ze miso z Rajszew bardzo szuka dziury we własnej drodze a nie widzi jak gmina bezmyslnie wydała 250 000 zl na bezsensowne ustawienie 270 słupków na sciezce rowerowej i to jest dopiero skandal !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *