JABŁONNA. Zamordowano 37-letnią kobietę. W mieszkaniu znaleziono miesięczne niemowle

2019-06-22 3:45:32

 

W mieszkaniu przy ul. Akademijnej (gm. Jabłonna) znaleziono zwłoki 37-letniej kobiety. Prócz kobiety w mieszkaniu znaleziono zdrowe miesięczne dziecko. Policja zatrzymała 2 osoby

Do przerażającego odkrycia doszło w piątek (21 czerwca) około godz. 19.00. Zwłoki kobiety odkryła siostra zamordowanej kobiety. Powodem przyjazdu do mieszkania była informacja o kilkugodzinnym płaczu dziecka. Po dotarciu na miejsce siostra zastała zamknięte drzwi, dlatego weszła do mieszkania przez okno.

Zwłoki leżały na łóżku

Po wejściu do mieszkania siostra 37-latki na łóżku dostrzegła ciało kobiety przykryte kocem. Obok kobiety leżało miesięczne dziecko. Na miejsce przyjechała policja oraz prokurator, który przeprowadził oględziny miejsca zdarzenia. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Po przebadaniu okazało się, że nic mu się nie stało.

Policja i prokuratura nie udziela informacji

Jak podają ogólnopolskie media powodem śmieci kobiety było najprawdopodobniej uduszenie oraz rana cięta szyi. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że policja zatrzymała dwie osoby: 61-letniego partnera ofiary oraz jego 32-letniego syna. Policja nie udziela informacji na temat zdarzenia. Sprawą zajmuje się Prokuratura Rejonowa w Legionowie.

Komentarze

1 komentarz

  1. Victor odpowiedz

    wyrwać chwasta albo do uśpienia młotkiem, jak mawia mój kuzyn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *