JABŁONNA. Obchody Dnia Dziecka w Gminie Jabłonna

2022-05-27 11:03:29

Przed nami radosne święto wszystkich dzieci, które w tym roku w Gminie Jabłonna zaczynamy świętować już w najbliższą sobotę, 28 maja. W godzinach 12.00 – 20.00 przy ul. Nadwiślańskiej 1 w Skierdach odbędzie się piknik rodzinny wsi zachodnich. W programie przewidziano wiele atrakcji, w tym m.in. gry i zabawy plenerowe, pokazy artystyczne i sportowe, występy zespołów młodzieżowych, zabawę taneczną, warsztaty plastyczne oraz dmuchany plac zabaw dla dzieci, a wszystko w klimacie dzikiego zachodu

W Dniu Dziecka, 1 czerwca o godz. 16.00 zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do wspólnej zabawy, która odbędzie się przy kościele w Jabłonnie (ul. Modlińska 105A).

Na dzieci będą czekały niesamowite niespodzianki, wśród których wyliczyć można dmuchany plac zabaw i wielką zjeżdżalnię, fotobudkę, gry, zabawy, konkursy, animacje, warsztaty artystyczne i florystyczne, kiermasz książek, występy artystów, aktywności sportowe oraz pokaz sprzętu wojskowego i strażackiego. Gry i zabawy dla dzieci przygotuje także klub sportowy Akademia Piłkarska 11. Dostępna będzie także darmowa gastronomia pod chmurką, popcorn, wata cukrowa i lody.

Nasza scena już od 15:50 będzie tętnić życiem. O tej godzinie usłyszymy bowiem mocne brzmienie zespołu Pałkersi. O 16:00 do wspólnej zabawy zagrzeją nas artyści Teatru Prima. Godzina 17.30 to czas zarezerwowany dla uzdolnionych tancerek z Bds Cheerleaders oraz zespołu hip-hopowego ze szkoły tańca Brothers Dance Studio.

O godz. 18:50 zaprezentują się nam nastoletni artyści z Ukrainy: pianistka Vasylisa Danyelevska oraz skrzypek Volodymyr Shevchuk, którzy wykonają kilka utworów muzyki poważnej.

Po ich występie przyjdzie czas na doskonale znaną lokalnej społeczności parę uzdolnionych artystów Oliwię Rusin i Leona Wojtachnia.

Gwiazdą wieczoru będzie Karolina Stanisławczyk. Na początku 2021 r. popularność przyniósł jej utwór „Cliché”, który uzyskał certyfikat platynowej płyty ZPAV. W maju 2021 r. wydała debiutancki album pod tym samym tytułem. 19 lutego 2022 wystąpiła z utworem „Move” (nagranym z Chiką Toro) w finale krajowych eliminacji do Konkursu Piosenki Eurowizji 2022. Koncert artystki zaplanowany jest na godz. 20.00.

Dodatkową atrakcją będzie także możliwość wykonania pamiątkowej fotografii z gminną maskotką – przesympatycznym łosiem Jabłonkiem.

Sobota, 4 czerwca to dzień, który również będzie wypełniony atrakcjami. Na terenie Domu Dziecka w Chotomowie odbędzie się piknik rodzinny. Tam także organizatorzy przygotowali dla odwiedzających masę atrakcji. M.in. występy uczestników sekcji muzycznych oraz tanecznych Gminnego Centrum Kultury. Zaprezentuje się Folklorystyczny Zespół Dziecięcy „Iskierki” oraz zespół Euforia. W programie znalazł się także teatrzyk i animacje w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem.

Będzie dużo atrakcji, zabawy i radości, a dzieci wyjdą z uśmiechami na twarzy! Gwarantujemy!

Komentarze

1 komentarz

  1. pwn odpowiedz

    Przyjdzie policja, wystawi na lewo i prawo mandaty. Jak zobaczy że ktoś krzyknął na dziecko – powiadomi prokuraturę a ten sąd rodzinny. Dziecko zostanie odebrane rodzicom i słuch po nim zaginie. Ja bym tam nie szedł….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *