JABŁONNA. Petycja Sołtysa w sprawie przebudowy odcinka ul. Kolejowej

2017-08-23 4:08:43

Sołtys Dąbrowy Chotomowskiej Radomir Czauderna walczy o fundusze na wyasfaltowanie odcinka ulicy Kolejowej przy tzw. Rampie.

W związku z tym na specjalnie utworzonej stronie na Facebooku pojawiła się petycją do Urzędu Gminy i Rady Miasta Jabłonna o zwiększenie funduszy na budowę drogi.

Po czym dodaję, że:

Podpisy będę zbierał odwiedzając Państwa w domach, zapraszam też od jutra do siebie. Mogę także przesłać arkusz do podpisywania w prywatnej wiadomości, gdyby zechcieli Państwo wydrukować i dostarczyć podpisany – przyspieszyłoby to całą akcję.

Link do pełnej treści petycji znajduję się – TUTAJ

Fot: facebook

Komentarze

6 komentarzy

 1. wyborca odpowiedz

  …..kolego Marcinie masz racje, 😉 to bardzo mocny konkurent dla obecnego wójta odbierają na podobnej fali 😉 choć z drugiej strony jak rozmawia z wójtem to taki mniejszy sie wydaje , jakby całkiem malutki a przecz to kawał chłopa ?

 2. Marcin odpowiedz

  Sołtys zaczął kampanie wyborczą zamiast przeczytać budżet gminy – w nim nie ma takiej pozycji, wiec po co obiecywać ludziom gruszki na wierzbie? Dziś już nawet zna kwotę ale nadal zbiera podpisy. Pod czym wobec tego?

 3. daj odpowiedz

  szanowny panie niestety wpisywanie nierealnej kwoty daje taki efekty. To kolejna inwestycja wyceniona na tzw Bolka oko 😉 i jakoś to będzie” nomen omen podobnie jak przebudowa przedszkola w Jabłonnie miała kosztować 1,5 mlu załozenia do przetargu a wyszło jak wyszło ok 3,2 mln 😉 , czy tez budowa drogi Jasminowej w Rajszewie…….ot to taka mała dygresyjka

 4. daj odpowiedz

  myśle ze pan sołtys robi burze w szklance wody………przetarg mozna ogłosic wtedy gdy ma sie pozucje w budzecie a nie w srodku roku…….stan prawny ze wzgledu na własnośc jest mocnoskomplikowany i wymaga sporo czasu aby prawnie to załatwic …i rzecz trzecia pan sołtys juz raz zrobił renowacje tak na “żywioł” i wyszło tak jak zawsze……tylko kasy zmarnowanej szkoda ….ale kto by myslał po gospodarsku jak to nie z jego własnej kieszeni

  1. Radomir Czauderna odpowiedz

   W budżet Gminy Jabłonna jest wpisane zadanie “Wykonanie dokumentacji i przebudowa ulicy Kolejowej w Chotomowie” , na ten cel zabezpieczono 90 tys. zł, jest to za mała kwota, petycja dotyczy zwiększenia środków w związku z kolejnym etapem działań, tzn. wykonaniem dokumentacji i zbliżającym się ogłoszeniem przetargu na wyłonienie wykonawcy. Oczywiście, można powiedzieć, że to mało realne by Rada Gminy zwiększyła tę sumę, ale lepiej nie robić nic…?

   1. Wiesio odpowiedz

    z tym “nic nie robieniem” to proponuję zacząć od posprzatania własnego podwórka..cho cho chooooo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *