JABŁONNA. Przed policjantami uciekł do… komisariatu

2016-09-22 2:34:19

Policjanci z komisariatu policji w Jabłonnie mieli ułatwione zadanie aby zatrzymać sprawców kradzieży. Dwaj mężczyźni, którzy chwilę wcześniej ukradli alkohol z jednego z marketów przy ul. Modlińskiej i uciekali przed goniącymi ich policjantami trafili wprost do… komisariatu Policji. Wartość strat skradzionego artykułu wyniosła prawie 70 zł. Dwóch mieszkańców Warszawy 26 i 27-latek zostali ukarani mandatami karnymi.

We wtorek 20 września około godziny 17.00 policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie w trakcie patrolowania ul. Modlińskiej zauważyli, że z jednego z marketów wybiegło dwóch mężczyzn. Za nimi biegł pracownik ochrony. Mundurowi od razu pomyśleli, że mogło dojść do naruszenia prawa przez uciekających mężczyzn i ruszyli za nimi w pościg. Mężczyźni chcieli uciec w pierwszą otwartą bramę, jak się okazało była to brama Komisariatu Policji przy ul. Modlińskiej 102B.

Policjanci zatrzymali 26 i 27- latka. Mężczyźni mieli przy sobie skradzioną chwilę wcześniej butelkę markowego alkoholu wartego prawie 70 zł. Mężczyźni jak później sami przyznali byli zdziwieni gdyż nie wiedzieli, że to właśnie brama jednostki policji.

Z uwagi, iż czyn był wykroczeniem obaj mieszkańcy Warszawy zostali ukarani mandatami karnymi w kwocie 500 zł. Alkohol wrócił na sklepową półkę.

KPP Legionowo

Komentarze

1 komentarz

  1. martin odpowiedz

    e pomylili się trochę chcieli trafić pewnie na chodnik między komendą a pocztą gdzie z pewnością radiowóz by się nie przecisnął ale trochę ich z kursu zniosło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *