JABŁONNA. Śmigłowiec zabrał jedną osobę. Karambol na Modlińskiej

2020-10-23 12:45:32

W czwartek (22 października) około godz. 15.40 na ul. Modlińskiej w Jabłonnie doszło do zderzenia trzech pojazdów w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego.
Jedna z osób poszkodowanych trafiła do szpitala śmigłowcem

Jak podała policja kierujący Audi, 37-letni mężczyzna najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i uderzył w tył jadącego przed nim dostawczego Renault, którym kierował 32-letni mężczyzna.

Siła uderzenie była tak duża, że Renault uderzyło w poprzedzającego go Mercedesa, którym jechał 57-letni mężczyzna. Wszyscy uczestnicy tego wypadku byli trzeźwi. Wyjaśnieniem przyczyn tego wypadku zajmują się policjanci z Komisariatu Policji w Jabłonnie.

Fot: OSP Jabłonna Facebook

Komentarze

3 komentarze

 1. bociek odpowiedz

  Nie wiem kto kłamie bardziej, czy redakcja, czy Wacław. To nie jest przejście dla pieszych a fragment ścieżki rowerowej po której się jeździ. Tam rowerzyści nie chodzą, tylko jeżdżą. Niektórzy nawet uważają się za święte krowy i nie zwracają uwagi na jadące samochody. Po wszystkim rowerzysta uciekł i tyle go widzieli, a co do dostosowania prędkości, to tam mało kto jedzie 50/h.

  1. szpaczek odpowiedz

   te Bociek ale jaja rowerzysta uciek cho cho cho,

 2. Wacław odpowiedz

  o żesz w………….znowu łżecie, po słabo oznakowanym przejsciu szedł rowerzysta, kierowca który go zauwazył spanikował i dał po hamulcach, dalej to juz klasyczny karambol, w tym miejscu bedzie jeszcze wiele “atrakcyjnych” zdarzeń drogowych ………

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *