Facebook
JABŁONNA. Stanowisko Rady Gminy w sprawie przejęcia gruntów Jabłonny przez Legionowo

2017-10-31 7:04:40

Przedstawiamy stanowisko Rady Miasta w sprawie przejęcia przez gminę Legionowo prawie 900 ha gruntów należących do gminy Jabłonna

Fot: Facebook

Komentarze

19 komentarzy

 1. Elżbieta odpowiedz

  Przecież to perfidnie proste, Romek nie chce być już dłużej na ustach całej Polski że Legionowo to najbardziej zagęszczone miasto w Polsce i jedno z najbardziej zadymionych. Jak łyknie te 900 ha spadnie na dalszą pozycję i sprawa ucichnie. Poza tym otworzą się nowe możliwości ….. inwestycyjne oczywiście. Dajcie zatem chłopu żyć, został teraz członkiem rady PO opracowującej program wyborczy dla samorządów więc nie może pokazać, że nie potrafi poradzić sobie z dogęszczaniem i smogiem w Smokogrodzie. A radni z Jabłonny z panem Modzelewskim na czele niech jeszcze bardziej kajają się przed panem Smogorzewskiem i przeproszą go za to, że nie chcą oddać mu kawałka swojej gminy.

  1. Piotr odpowiedz

   A czy ten program wyborczy dla samorządów Roman współtworzy razem z Hanką?

   1. Wkur***ny odpowiedz

    Przy tworzeniu klamstw to jemu pomocy nie trzeba. Ma ponad 15 lat doswiadczenia, a w razie braku weny ma pod ręką swojego kumpla Jana, speca od klamstw.

 2. Pigwa Genowefa odpowiedz

  tiaaaaa…..i o co ten raban robicie Romka w najbliższych wyboracha na widłach wyp……lą i jego kompanije, wspomnicie moje słowa 😉

  1. Daro odpowiedz

   O co się założysz że przy najbliższych wyborach Romek ponownie wygra ???
   Zagłosują na niego urzędasy wraz z rodzinami a także mieszkańcy którzy nadal twierdzą że “ile to dobrego zrobił dla Legionowa”

   1. Marcin odpowiedz

    Miasto: 250 pracowników. Powiat: 450. Spółki zależne od samorządu (PEC, KZB, szkoły etc) – ok. 2500 pracowników. czyli mamy 3k ludzi. Pomnóżmy x 2 (małżonkowie, partnerzy etc). Dołóżmy 1.000 uzależnionych od Rosiaka. Teraz kumacie dlaczego Legionowska Mafia Samorządowa uczyniła z tego miasta Miasto Prywatne? Mając tyle ludzi są w stanie wygrać każde wybory. Dlatego rozwiązaniem NIE JEST czekanie na kolejne wybory (bo one nie przyniosą zmiany) a zwyczajnie złapanie tych kolesi na wałku i eliminacja sztuka po sztuce. Wyrwanie im pierwszego, który zrozumie konsekwencje obecnej układanki, jest początkiem sypania. Dlatego skupcie się na szukaniu wyłomu a nie nie czekaniu na wybory. romek… wiemy o tobie więcej, niż sądzisz. Pozwolimy ci na spokojne święta, ale tylko jedne.

    1. Daro odpowiedz

     Jestem w stanie zrozumieć że urzędnicy wraz z rodzinami mają żywotny interes w tym aby Romek rządził jak najdłużej
     Niestety nie jestem w stanie zrozumieć postawy mieszkańców, niedawno usłyszałem od zwykłych mieszkańców o “najlepszym prezydencie w historii Legionowa” słyszałem będąc na dworcu jak jedna z pań cieszyła się z dworca, słyszałem też że nie jest nam potrzebny szpital
     Ktoś wytłumaczy mi ten fenomen ???

 3. Kwiatkowski z Legionowa odpowiedz

  JEDNYM SŁOWEM NASTĘPNE OBSZARY LEŚNE ROMEK CHCE ZALAĆ ASFALTEM I POSTAWIĆ TAM KOLEJNE BLOKOWISKA Z PARKINGAMI I SPALINAMI. “NIE TRUJ, DAJ ODDYCHAĆ” TO AKCJA UM-LEGIONOWO Z POWODU ZATRUCIA ATMOSFERY W LEGIONOWIE !!! ROMEK, SPIEPRZAJ DZIADU ZE SWOIMI POMYSŁAMI !!!!

 4. jaro odpowiedz

  To siedz Pan w tym Londynie i nie zabieraj Pan głosu na temat Legionowa

  1. Maria odpowiedz

   A co? Niewygodne rzeczy Pan Marcin pisze? Najlepiej by wam było, jakby uciszyć każdego kto śmie skrytykować jego ekscelencje Romana i przydupasów, za przekręty i kłamstwa. Dosyć tego, miara się przebrała i tego już nie zatrzymacie żadnymi groźbami. Ludzie powoli dowiedzą się o wszystkim.

 5. Eliza odpowiedz

  Dobre sobie. Rada Gminy Jabłonna pisze obdobrosąsiedzkich stosunkach a wbrew sąsiadom z Legionowa, za ich plecami w mojej opinii, po cichu, na złość sąsiadom rozmawia z GDDKiA za pozostawieniem nielegalnego zhazdu z DK61.

  1. Marcin odpowiedz

   to akurat robi w interesie mieszkańców Jabłonny i oraz biznesu w Legionowie (a za ekranami jest ich niemało). To jeden z nielicznych przykładów, gdy gmina Jabłonna dba o mieszkańców Smogogrodu.

   1. Piotr odpowiedz

    Lepiej niech Pan w tym swoim Londynie zabiera głos na tematy lokalnej społeczności a nie tej tutaj bo jak widać nie ma Pan zielonego pojęcia co stanowi miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego tych okolic i czy te działalności są z nim zgodne.

    1. Marcin odpowiedz

     ależ Piotrze – jaki ty widzisz konflikt pomiędzy życiem w Londynie a wpływie okolicę Jabłonny? I jaki zapis MPZP niby uniemożliwia działanie kebabu? Oświecisz nas?

    2. jan odpowiedz

     plan miejscowy jest uchwalany przez radę gminy (choć w przypadku legionowa to jednoosobowa decyzją el presidente, przyklepana formalnie przez zauszników).
     Nie pierwszy to przykład, gdy prezydent działa na szkodę mieszkańców miasta.

   2. Eliza odpowiedz

    Przed wygłoszeniem takiej teorii proszę spytać się właśnie mieszkańców Legionowa którzy mieszkają w okolicy co na temat prowadzonych tam działalności kebabu i hurtowni budowlanych sądzą.

    1. Marcin odpowiedz

     a kto tam jest radnym u was? Bo może te pretensje to do niego a nie do mnie? 🙂

 6. mieszkaniec odpowiedz

  Myslałem Panie Marcinie Mizgalski ze Pan jesteś mądrzejszy

  1. Marcin odpowiedz

   nie intersuje mnie pańska opinia na mój temat. Podobnie – pozostałe 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *