JABŁONNA. Stowarzyszenie Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna gościło w Pałacu Prezydenckim!

2021-03-20 4:21:08

W ubiegłym tygodniu przedstawiciele Stowarzyszenia Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna Karol Urbaniak oraz Paweł Seliga gościli w Pałacu Prezydenckim. Młodzi mieszkańcy przedstawili inicjatywy lokalne wspierające ich małą ojczyznę.

Podczas spotkania rozmawiano o akcji przygotowywania przez młodych ludzi ponad 400 zestawów ochrony osobistej dla seniorów przy współpracy z Tarchomińskimi Zakładami Farmaceutycznymi ,,Polfa Tarchomin” oraz zorganizowanych przez stowarzyszenie zajęciach rytmiczno-ruchowych mających na celu profilaktykę zdrowego kręgosłupa. Młodzi ludzie angażowali się również w promowanie patriotyzmu lokalnego w postaci akcji ,,Wspieram lokalnych producentów w Gminie Jabłonna’’ – ozdobili ogród parafialny i kapliczki maryjne kolorowymi chryzantemami w okresie Wszystkich Świętych.

Stowarzyszenie Młodych Mieszkańców Gminy Jabłonna jest organizacją pozarządową zrzeszającą młodzież Jabłonnej. Od czerwca 2020 roku starają się działać na rzecz mieszkańców gminy, organizując różnego rodzaju akcje społeczne.

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia – poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

źródło/fot: Kancelaria Prezydenta

Komentarze

1 komentarz

  1. Maryja odpowiedz

    eeee…. to teraz dekoracje w kościele to jest “inicjatywa lokalna”? Ale jaja, zajęcia z propagandy już widać zaliczone 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *