JABŁONNA. We czwórkę ukradli 200 litrów oleju napędowego

2021-03-30 11:36:09

Policja zatrzymała 4 osoby podejrzane o kradzież oleju napędowego z zaparkowanych na parkingu samochodów ciężarowych. Cała 4 usłyszała zarzuty

Do zdarzenia doszło kilka dni temu na parkingu dla samochodów ciężarowych. Z relacji policji wynika, że dyżurny jabłonowskiego komisariatu otrzymał zgłoszenie o dziwnych hałasach jakie dobiegały z parkingu. Na miejsce został wysłany patrol.

Jak się okazało po przybyciu policji, policjanci zauważyli 4 osoby, które próbowały uciec. Funkcjonariusze zatrzymali podejrzanych i zaczęli ich legitymować. W trakcie zabezpieczono również plastikowe pojemniki oraz gumowe węże oraz zabezpieczono uszkodzone wlewy paliwa w dwóch pojazdach.
Zatrzymano troje mieszkańców powiatu nowodworskiego: dwóch mężczyzn w wieku 25 i 19 lat i 23-letnią kobietę oraz 33-letniego mieszkańca powiatu legionowskiego. Wszyscy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. W trakcie dalszej pracy operacyjnej okazało się, że zatrzymany 25-latek dokonał włamania do jeszcze 7 innych pojazdów skąd miał ukraść 1900 litrów paliwa. Prokurator zastosował wobec podejrzanych dozór policyjny. Wszystkim zatrzymanym grozi do 10 lat więzienia. Zaś 25-latek będzie odpowiadał za popełnione przestępstwo w warunkach recydywy.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *