JABŁONNA. Wojna w Jabłonnie

2018-09-14 8:20:45

Już trzech kandydatów zgłosiło się oficjalnie do startu w wyborach na wójta gm. Jabłonna. Są nimi: Katarzyna Dąbrowska, Adam Krzyżanowski oraz Waldemar Kurek-Mosakowski. Dołączą zapewne do nich: obecny wójt gminy Jarosław Chodorski oraz radny Mariusz Grzybek

21 października odbędą się wybory samorządowe, w których zadecydujemy kto przez najbliższe 5 lat będzie sprawował funkcje wójtów, burmistrzów, czy prezydentów.

Walka o fotel w Jabłonnie w tym roku zapowiada się bardzo interesująco. Do tej pory swój start w wyborach oficjalnie zapowiedzieli: Katarzyna Dąbrowska, Adam Krzyżanowski oraz Waldemar Kurek Mosakowski. Prawdopodobnie kolejnymi kandydatami na wójta Jabłonny będą: obecny wójt gminy Jarosław Chodorski oraz Mariusz Grzybek. Istnieje możliwość, że do piątki kandydatów dołączy ktoś jeszcze, a kto zostanie nowym wójtem dowiemy się za około 2 miesiące.

KT

Fot. Legio24

Komentarze

4 komentarze

 1. radio wolna gmina Jabłonna odpowiedz

  wojny nie ma bo jest “najazd” na samorzad gminny po podpisaniu “zmowy milczenia” miedzy Chodorkim i Dabrowską, tak tez uwazam ze nadal tkwimy w szponach ciemnoty i jestesmy niwatpliwie kandydatem do stolicy ciemnogrodu……..

 2. Andrzej odpowiedz

  Wojtek K. a ty masz płacone przez legionowski ratusz, bo chyba romek własnych pieniędzy nie wykłada? Za skąpy jest co nie?

  1. WK odpowiedz

   Jest dokładnie odwrotnie, panie Andrzeju. 🙂

 3. Wojtek K. odpowiedz

  I gdzie ta wojna? Wstyd, redakcjo. Dajecie bzdurny tytuł na 1 stronie w nadziei że niskie instynkty skłonią gawiedź do zakupu gazety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *