JABŁONNA. Zabójstwo 37-latki. Jedna osoba usłyszy zarzuty

2019-06-24 12:07:14

Prokuratura Okręgowa Warszawa Praga w Warszawie prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa 37-letniej mieszkanki Jabłonny. Dzisiaj najprawdopodobniej jedna osoba usłyszy zarzuty

W rozmowie z rzecznikiem prasowym Prokuratury Okręgowej Warszawa Praga w Warszawie dowiedzieliśmy się, że prokuratura prowadzi śledztwo z art. 148 Kodeksu Karnego, to znaczy w kierunku zabójstwa. Do sprawy zostały zatrzymane 3 osoby, z czego dwie zostały przesłuchanie w charakterze świadka i wypuszczone. Zaś wobec trzeciej najprawdopodobniej dzisiaj zostaną postawione zarzuty prokuratorskie.

Nieznany motyw i przyczyną śmierci

Z informacji jakie uzyskaliśmy z Prokuratury wynika, że motywem tej zbrodni były najprawdopodobniej nieporozumienia obyczajowe między zamordowaną, a zatrzymanym mężczyzną. Prokuratura nie precyzuje, czy zatrzymany był partnerem kobiety. Nieznana jest także przyczyną śmierci kobiety. – Wszystko wyjaśni sekcja zwłok, która zostanie przeprowadzona najprawdopodobniej w środę.

Zwłoki zostawił na łóżku

Przypomnijmy, do przerażającego zdarzenia doszło w miniony piątek (20 czerwca). Około godziny 19.00 w jednym z mieszkań przy ul. Akademijnej (gm. Jabłonna) zostały znalezione zwłoki 37-letniej kobiety. Ciało kobiety odnalazła siostra. Z informacji jakie udało nam się ustalić wynika, że kobieta weszła do mieszkania przez uchylone okno i na łóżku znalazła zwłoki przykryte kocem. Wokół znajdowały się ślady krwi. Obok zwłok 37-latki znajdowało się płaczące niemowlę, któremu nic się nie stało.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *