JABŁONNA. Zabójstwo 37-latki. Partner przyznał się do winy

2019-06-24 7:06:07

 

Sprawca makabrycznej zbrodni w Jabłonnie przyznał się do winy.
Usłyszał dwa zarzuty podał przedstawiciel Prokuratury Okręgowej w Warszawie

Zabójca 37-letniej Barbary S. w poniedziałek (24 czerwca) przyznał się do winy. Podejrzany o morderstwo to 33-letni Ariel C. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Usłyszał dwa zarzuty

Ariel C. to partner zamordowanej w piątek (21 czerwca) 37-letniej Barbary S. Prokuratura postawiła mężczyźnie dwa zarzuty: zabójstwa oraz narażenia na utratę życia lub zdrowia małego dziecka – podaje Remigiusz Kryntke z Prokuratury Okręgowej Warszawa – Praga w Warszawie. W trakcie śledztwa prócz zatrzymanego 33-latka policja zatrzymała dwóch innych mężczyzn, którzy po przesłuchaniu zostali wypuszczeniu do domu.

Nie ujawniają przyczyny śmierci

Jak udało nam się dowiedzieć zlecona została sekcja zwłok 37-latki, która wykaże przyczynę śmierci. Prokuratura nie podaje czy Barbara S. została uduszona czy zabójca poderżnął jej gardło.

Zwłoki zostawił na łóżku

Przypomnijmy, do zabójstwa doszło najprawdopodobniej w piątek (21 czerwca) wtedy też zwłoki 37-latki znalazła jej siostra. W mieszkaniu prócz zwłok kobiety, znaleziony został też mały chłopiec, który został przewieziony do szpitala. Po badaniach okazało się, że nic mu nie jest.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *